Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az okosabb, intelligensebb...

Az okosabb, intelligensebb emberektől tényleg tartanak a kevésbé okos emberek? Miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a kevésbé okos emberektől félek.
2013. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sándorjános ***** válasza:
100%

Félnek, hogy rászedik őket.

Különben ez fordítva is igaz, az irígység nagy úr.

(Az ostoba emberek pedig nem szép szóval oldják meg a problémáikat)

2013. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Azért mert vagy attól félnek, hogy kihasználják őket, vagy attól, hogy lenézik őket.
2013. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez akkor még inkább érvényesül, ha az okosabb a nő.

Nem akarok felvágni vagy bármi, de volt olyan kezdetleges kapcsolatom ahol "sajnos" olyan pasival jöttem össze akit tényleg nem az esze fog megölni aztán nem maradtunk együtt mert nem tudta elviselni, hogy diplomás vagyok, jól keresek, stb, míg ő meg melós egy építkezésen.

2013. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tartanának, mert nem is ismerik fel, hogy ők nem annyira okosak. Rendszerint nagyon okosnak képzelik magukat.
2013. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos emberi tulajdonság, hogy akit zavar, hogy valami nincs, avval szeretne felvágni, bizonyítani...

Lásd a cigányok a nemlétező pénzükkel, az agyatlan ember a tudásával, a csúnya nő a szépségével...

2013. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a kevésbé okosaktól félek inkább. Most gondolj bele: ha egy intelligens ember akar képen törölni, még mindig van esélyem arra, hogy kidumáljam magam. De egy hülyénél? Nincs menekvés! :D
2013. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!