Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha kiközösítenek azért, mert nincs okos telefonom; mert nem öltözöm divatosan vagy mert nem borotválom magamat 12 évesen mert még nincs is szőröm?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Én nem is lennék egy ilyen csapat tagja ahol ezek a külsőségek számítanak. Inkább én közösíteném ki őket magam körül..:)
2013. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
nekem sincs okos telóm,14 éves vagyok.. és engem azért basztatnak mert szőrösödök nagyon.. szóval nem velünk van a baj.. hanem hogy elbaszott korosztályban vagyunk. kitartást haver! :)
2013. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz. A mázlim,hogy jó a családi hátterem és van 2 barinőm akiket ugyanezzel csúfolnak, de azért nagyon fáj ám. Minden nap arra vágyni, hogy térj haza nem egy kellemes érzés. Kösz a tippet próbálom betartani.:)
2013. máj. 18. 20:23
 4/16 A kérdező kommentje:
Neked is kösz Daweboy111! Hallod persze a legmenőbb osztálytársam k...a szörös és képzeld nem szidják. Az évfolyam társam ugyanígy van mint én csak ő szörös és úgy csúfolják hogy lehet hogy átmegy egy másik suliba. Ezt onnan tudom, hogy jóba vagyunk bár ő is próbál olyan gonosz lenni mint a többiek így nem sokszor váltunk szót. Kösz a tippet srácok! :)
2013. máj. 18. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kis hülye b*zik azért, mert valakinek nincs okostelefonja... Hát ezért mondom, hogy szánalmas egy világot élünk... Az egyiket b@zd pofán aztán legközelebb egy rossz szót sem mernek neked mondani...
2013. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kis köcsögöket jól pofon kéne verni. Miért ők maguknak teremtették elő a pénzt az okostelefonra? Nem, hanem apuci meg anyuci megvette az elkényeztetett kis hülyegyerekeknek. Komolyan ennyit változott a világ? Nem gondolom, hogy öreg vagyok 22 évesen, de nálunk még a gimiben sem cseszegettek ilyenekkel senkit. Örülj, hogy te nem vagy ilyen kis aljas és törekedj arra, hogy ne is legyél az!
2013. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy te nem apucitól és anyucitól akarod kihisztizni az okostelót, hanem a saját erődből több éves küzdelem árán, hogy büszke lehessek magadra.
2013. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

"mert nem borotválom magamat 12 évesen mert még nincs is szőröm?"


Ez a legegyszerűbb, mondd hogy gyantáztatsz, nem foglalkozol olyan macerás dolgokkal, mint a borotva! Azért is olyan szép sima mindened.

2013. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj és majd fordul a kocka egy későbbi osztálytalálkozó alkalmával...ám később ők is rájönnek, hogy most milyen genyó módon klikkesednek(saját tapasztalat, visszatekintve...adnék magamnak egy pár "tanácsot")....A lényeg: ostobák, majd rájönnek...mondd meg nekik nyugodtan..és maradj meg a saját elveidnél
2013. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem ez nem gáz ha valakinek 12 évesen nincs okos telefonja. Én pl. fél éve kaptam egyet. (az elsőt, és 15 vagyok) Menj barátkozz másokkal, énis sokszor többet vagyok idősebbekkel/fiatalabbakkal az iskolában mint a saját oszt. társaimmal. Kitartás pajti! :)
2013. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!