Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 40 felett, közelebb 50-hez az...

40 felett, közelebb 50-hez az ember milyen lesz? Gondolom milyenek lesznek a tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Megváltoznak az emberek?Nyugodtabbak lesznek?

A szexet mennyire kivánják?


2012. szept. 20. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Főképp a férfiak tulajdonságai érdekelnek!:)
2012. szept. 20. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki változik, és mindenki máshogy változik.


Általában ahogy idsödnek az emberek, egyre nyugodtabbak, kevésbé aktivak lesznek.


De elöre meg mondani, hogy ki milyen lesz 40-50 évesen lehetetlen.

2012. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Öreg.
2012. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én eddig is nyugodt voltam.
2012. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

én most töltöttem a 40 évemet.A fiatalkori önmagamhoz képest sokat változtam. Kezdem azzal, hogy messze nem vagyok öreg! Sőt fiatalnak érzem magam.

Külsőleg bár adok magamra, de nem nézek ki 20 évesnek, de még mindig emelt fejjel megyek végig az utcán, mert tiszta vagyok, ápolt vagyok, és nincs erős izzadságszagom (nagyon sokszor érzem másokon akik alig 16-18 évesek)

Sportosan öltözködöm, ez megmaradt a régi énemből. A hajamat is fiatalosan hordom. Ha kell összegumizom, ha kell kiengedve, lazán hordom. Imádok motorozni, és imádok bulizni járni.Felnőtt a fiam, így nincs már az hogy kire hagyjam a kicsit. Imádom a szexet, és bár szégyenlős vagyok( ez is megmaradt a fiatalkori énemből) szeretek minden új dolgot kipróbálni. Nem is panaszkodom a nemi életem miatt. Nyugodt nem lettem, bár sosem voltam egy idegbeteg. De míg régen bátrabb, nagyszájú voltam, és kemény csaj, addig manapság már nem csinálok olyan dolgokat amit fiatalként simán megtettem (Pl: fiatalként otthon egy biztosítótűvel simán csináltam vagy 4-5 lyukat a fülcimpámra. Ma már nem merném megtenni. Vagy régen simán rágyújtottam cigire, ma már semmi pénzért nem bagóznék. Vagy régen simán szeretkeztem egy parkban, ma már nem csinálnék ilyet) A nagy szám is csöndesedett. Ma már inkább nem szólok, és nem foglalkozok mások dolgaival. Ma könnyebben megszakítok inkább egy kapcsolatot, minthogy idegileg tönkre vágjam magam. Régen nem voltam érzelgős. Ma már könnyen sírva fakadok ha tragikus hírt hallok, ha megérint mások keserű tragédiája.

Ma bár tudom nem vagyok 20 éves, de szeretek úgy élni mint egy fiatal. Igyekszem sok olyan dolgot megcsinálni amit fiatalként nem tehettem meg..Csak attól félek, hogy kifutok az időből,és meghalok..Pedig még búvárkodnom is kell, delfinekkel tavaly úsztam, de még nem voltam cápa etetésen. Nem voltam barlang búvárkodáson, nem táncoltam a Riói karneválon..Szóval van miért dolgoznom..

40/N

2012. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj anyám is imád motorozni :D Hát nem tudok az ő fejével gondolkodni, de mindig lebasz, hogyha igénytelenül öltözöm fel, mert ő annyira ad magára.
2012. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3. számu! ugye nem volt gyerekszobád?? öreg? Ezt a kérdezett korosztály már senkire nem mondja..tapintatosabbak, megértőbbek, együttérzőbbek lettünk. Sajnos érzékenyebbek is.Változás csak pozitiv, kivéve, hogy testünk már nem bir annyit, mint amennyit szivünk, lelkünk szeretne. Az "öreg" kornak is megvan a szépsége. Igaz, ezt a szépséget néha sokáig kell keresni..:)) egy "öreg" (???) 55 éves nő.
2012. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!