Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ember képes megváltozni?...

Az ember képes megváltozni? Vagy mindig megmaradnak a valódi tulajdonságai amivel született akármennyire is szeretne más ember lenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 13:35
 1/3 2xSü ***** válasza:

Mindenen lehet változtatni. A nagyobb változásokhoz persze általában több idő kell, de értelmes, gondolkodó emberek vagyunk, felismerhetünk összefüggéseket, így változhat a világról alkotott képünk, a tetteink, a viszonyulásunk. Tehát igen, képes az ember változni.


De elég megnézni egy öreg embert. Sok tekintetben máshogy látja a világot, máshogy érez, mást tesz, mint mondjuk tizenévesen.

2013. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem hiszem hogy az emberek meg tudnak változni... Maximum csak egy ideig másképp viselkednek...
2013. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig minden hibámat ki tudtam javítani amit akartam és nem hiszem, hogy erre csak én lennék képes.
2013. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!