Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy mindig...

Hogy lehet az, hogy mindig rossz emberek talalnak meg?

Figyelt kérdés
Jomagam (25/N) becsuletes, talan kisse naiv, joszandeku ember vagyok, nem tudnek artani a legynek sem. Nem voltam sohasem az a bulizos, pasizos, nem is volt komolyabb kapcsolatom, mivelhogy mindig az igazit kerestem, akarkivel nem elegedtem meg. Kb fel eve azt hittem, megtalaltam, de tevedtem- ket honapig szovegelt nekem, aztan megcsalt es lelepett. Amint tulleptem a dolgon, jott egy masik, teletomte a fejem egesz hiheto tortenetekkel, amig elerte amit akart, majd lelepett. Miert tortenik ez velem? Biztos velem van a baj, de mi lehet az?
2013. jún. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem érdemes lenne kockáztatnod néha, mert ha az igazit keresed folyton(szerintem egyébként olyan, hogy igazi nem létezik) soha semmi nem lesz elég. Sajnos sokan kihasználják azt, hogy naiv és jó szándékú az ember.

Talán, hogyha nagyobb tapasztalattal rendelkeznél, jobban ki tudnád szűrni az ilyen embereket.

2013. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%

Hát, a tapasztalatok azt mutatják, hogy a kapcsolatok leggyakoribb tönkretevője az elvárás. Az a baj, hogy amit szeretnénk hogy egy kapcsolat adjon, azt a másik személyben keressük.. Boldogság, bizalom, biztonság, stb. Sajnos gyakran keserű élmények kellenek ahhoz, hogy az ember ezt felismerje...ahogy Veled is történt. Ha nyitott vagy arra a megoldásra, miszerint a saját magad hozzáállásán változtatsz (=nem keresed másokban azt, amire vágysz, hanem te éred el azt az állapotot, amiben jól érzed magad), egyszerűen magadhoz vonzod majd azt a bizonyos "igazit", minden erőfeszítés nélkül. Nem a leggyorsabb megoldás az egyszer biztos, de röviden és alapjaiban ez kéne hogy legyen a kiindulópont.

Bár az, hogy milyen hosszadalmas ez a módosítás, megint csak az ember akaratán múlik. Mielőtt feltennék a kérdést: ugyan jómagam még mindig a személyiségformálás-résznél tartok (érzem a különbséget a jelenlegi és az elérni kívánt jellem között), több ismerősöm is kiegyensúlyozott párkapcsolatban él ennek a hozzáállásnak köszönhetően. Tudni fogod, hogy ehhez min kell módosítanod. Talán hamarabb eljön, mint ahogy számítanád. De hangsúlyozom, nyitottság, elengedni tudás és akaraterő (a változtatásra) a kulcsszó.. De nem szabad ragaszkodni sem, az megint egy blokkoló tényező.

Igazából hosszasan lehetne ezt fejtegetni, de talán már így is bőven elég ennyi kezdésként...

Egyébként kívánom hogy mihamarabb éld át az őszinte párkapcsolat élményét, ilyen tulajdonságokkal rég megérdemelnéd. :)

2013. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves masodik, koszonom :) Ezen most el kell ragodjak egy kicsit :)
2013. jún. 22. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Kettes válaszolónak üzenném, hogy nem feltétlenül érdemes spirituális mélységekbe kalandozni párkapcsolat terén.

A legtöbb férfi bunkó, érzéketlen, és a csillagokat is lehazudja egy nőnek az égről, csak hogy megkaphassa pár éjszakára.

Keress egy rendes férfit. Hogy honnan lehet tudni, hogy rendes? Egyszerűen csak hallgass a megérzéseidre, és próbálj a mondatai mögé látni, érezni. Egy pillanat alatt lehull bárkiről az álarc ha egy picit jobban megfigeyljük a viselkedését, a szóhasználatát, a metakommuniációját és még sorolhatnám.

2013. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolso, en nem tudom, mennyire hihetek a megerzeseimnek. Az elso pasival kapcsolatban, akirol irtam, az volt a megerzesem, hogy igen, o az- nem volt egy bredpitt, de jol kijottunk, megis rosszul sult el. Aztan, a masodikkal kapcsolatban mar volt egy olyan megerzesem, hogy nem lesz oke, ez csak meg akar fektetni, de mivelhogy az elozonel nem jott be a megerzeses dolog, megis belementem- nem kellett volna, jobb lett volna a megerzesre hallgatni :) Figyelni pedig mindigis figyeltem, de nem tudom, mit kellett volna eszrevennem, amint irtam, kisse- na jo, nem kicsit- naiv vagyok... :/
2013. jún. 22. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

semmi baj a naivitással.

legyél jobb csaj,sportolj,legyen étrended,szép ruhák,ápolt bőr és meg is vagy.

2013. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alaque ***** válasza:
100%
Aki "nem kalandozik spirituális mélységekbe" a párkapcsolatában, annak úgy kell! Lehet sekélyes, felületes díszkapcsolatban élni másokkal, arra hivatkozva, hogy bizony minden férfi disznó és bizony minden nő riherongy, de ez, valljuk be, inkább az ezt állító illető szellemi bizonyítványa...
2013. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!