Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mell uh?...

Terhesség alatt mell uh? Rendben találtak mindent? Mennyire gyakori, hogy ilyenkor találnak rossz indulatú sejteket?

Figyelt kérdés

Előre is bocs, biztos volt, aki már olvasta a korábbi, mellben talált csomókkal kapcsolatos kérdéseimet. Most szerdán kell mennem uh-ra, illetve 2 majdnem sírós vizsgálat után - ahol mindent rendben találtak - beszerveztek egy vizsgálatra, mert egyszerűen nem tudok megnyugodni, annyira félek.

Mondták, hogy tejmirigy és 3. babánál ilyenkor már csomós. Én közben vizsgálgattam, megnyomkodtam, persze fáj is már. Most ecetes ruházom már kínomban, az - úgy érzem - jót tesz. Volt így más is? Annyira félek és nem tudom megmagyarázni ezt. Hiszen itt is írtátok már páran, hogy ilyenkor normális, doki is mondták, hogy nem tapasztal eltérést, mégsem tudok megnyugodni.

Tudom, hogy nem láttok belém és csak az uh fog megnyugtatni (ha meg fog). Csak normális válaszokat várok! Előre is köszi!


2010. febr. 22. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3-ik babánál már nem félsz olyanoktolmint mi az elsönél és ezért új félelmet találsz ki magadnak. a melleket mindig megvizsgálja a doki, nekem tök fájnak mindig, de semmi bajod nincs, csak a hormonjaid játszanak veled.
2010. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!