Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudok kicsit önzőbb...

Bernika kérdése:

Hogy tudok kicsit önzőbb lenni és hogy tudok nemet mondani egy-egy felkérésnek?

Figyelt kérdés

Túlzott előzékenységem legyőzése!

Sziasztok!

Sajnos többször ütköztem falba, család és barátok terén is, mert túlzottan mások érdekeit helyeztem előtérbe a saját akaratommal/elvárásaimmal, akár az elveimmel szemben, még erőmön felül is.Ezért minden alkalommal kihasználtak, illetve alulmaradtam és háttérbe szorultam. Mindig úgy érzem, hogy ez nekem nem fáradság, de ennek ellenére nincs benne köszönet, sőtt még inkább gyengének tartanak e miatt. Köszönöm: berni



#előzékenység #naívság #túlzott önzetlenség
2013. jún. 21. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet :) Régen én is ezt csináltam ,de elhatároztam ,hogy nem fogom ezt csinálni soha többet, és akár hányszor ki akartak használni , mindig nemet mondtam és aztán már nem zaklattak semmi olyannal ami nem tartozik rám ,vagy hozzám :) Ha viszont tovább folytatod ezt tényleg csak mindig ki fognak használni és egyre durvább lesz.. 17/F
2013. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Mi a helyzet akor hogy ha a párommal is ugyanilyen önzetlen és túl maximálisan odaadó vagyok, viszont ő azt mondja hogy már nincs is véleményem,pedig csak ismételten Őt részesítem előnyben!??

Egy ilyen alaptermészetet is meg lehet változtatni?

Köszi: berni

2013. jún. 21. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglehet , elhatározás kérdése, ha meg akarod változtatni ,megváltoztatod , csak rajtad múlik :)
2013. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséged! Tudtam magamtól is de egy kis önbizalom növelő néhány mondatra volta zt hiszem szükségem!:) Remélem még időben meg tudom oldani!

Köszönöm még egyeszer!!

2013. jún. 21. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan.. :)
2013. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!