Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menyire igaz az hogy ma nem...

Menyire igaz az hogy ma nem lehet megbízni senkiben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából ha nem bízol meg senkiben akkor magadban nem bízol. Meg kell találni az arany közép utat bizalom terén is. Nekem például vannak bizalmi problémáim a saját anyámon kívül senkiben nem sikerült még megbíznom az életben
2013. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám meg kell válogatni, kiben bízol meg. Szerintem az, hogy senkiben sem, túlzás. Én sem sok emberben bízom meg, pontosabban csak egyetlen egyben.
2013. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így általánosságban ezt nem lehet mondani. Ismerni kell az embereket, de olyan ember nincs, aki mindenféle szempontból megbízható. Pl. az egyik ember 100%-osan megbízható, ha pénzt adsz neki kölcsön, mindig időben megadja, de mondjuk ha valahol találkozót beszélsz meg vele, mindig 10 percet késik.
2013. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rosszul választod meg a barátaidat. Én minden közeli barátomban megbízhatok és ezt eddig minden egyes alkalommal igazolták amikor szükség volt rájuk.

De ez is úgy van, hogy zsák a foltját megtalálja.

2013. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés azért a bizalom is. Szerintem azon alapul, mennyire ismersz ki egy-egy embert. Ha ismered, tudni fogod, mit várhatsz, és mit nem várhatsz tőle, így megbízhatsz benne.
2013. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ember bízzon meg a szüleiben, és a legjobb barátjában, meg a szerelmében. Más emberben miért kéne megbízni? Miféle privát dolgot osztanánk meg másokkal, meg főleg minek?
2013. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon meg kell válogatni a megbízhatónak ítélt emberek körét. nekem ez kb 4 emberből áll. édesanyám, párom, öcsikém, és a legjobb barátnőm.

de az is tény, h mindenki másban megbízható. bár azt tudom, h pl. pénzt mernék bízni bármelyikükre, nem vágnának át.

2013. jún. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!