Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok már megbízni benne...

Nem tudok már megbízni benne és még abban sem akiben kellene. Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
A legjobb fiubarátom nemrég bevallotta hogy elég sokmindenben ( komolyabb dolgok ) hazudott..Ez nagyon fájt főleg azért mert ő nekem nem csak barát ( én se neki..de ebbe se mondott igazat és már ezt se tudom hogy hogyvan biztosan) és így valahogy még rosszabbul esett és mert senkiben nem bíztam még meg annyira mint benne. Amióta ez kiderült nem tudok hinni neki semmiben. Kibékültünk és minden olyan mint volt kivéve ez. Én ugyanúgy elmondok neki mindent mert ilyen szempontból bízok benne de amit ő mond nem hiszek el semmit..Nem tehetek róla de nem megy. Ráadásul azóta a legjobb barátnőmmel szemben is bizalmatlan lettem folyton megvádolom mindennel alaptalanul pedig őt már 10 éve ismerem és benne még egyszer sem csalódtam. Annyira szeretnék bízni ujra a fiuban és..azt nemtudom hogy most miatta meg a barátnőmben is miért nem tudok..És nemtudom..Mit tudok ez ellen csinálni? Ez így nagyon rossz..15/L
2013. máj. 31. 19:46
 1/3 anonim válasza:
A barátnőd felé valószinű azért lettél bizonytalan mert a fiú nem mondott mindig igazat. Emiatt ne büntesd a barátnőd. Érthető, hogy megijedtél. Szerintem ha a fiú komolyabban hazudott neked akkor nem érdemli meg a barátságotokat. Lehettek sima haverok, de több nem mert nem bizol már benne, ami amúgy érthető. Inkább felejtsd el minthogy folyton bizalmatlan legyél.
2013. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"még abban sem akiben kellene. "


Ez így értelmetlen, nincs olyan, hogy bízni "kell" valakiben.

Azért nem tudsz bennük megbízni, mert negatív élményeid lettek velük, és általában az emberekkel kapcsolatban.

Teljesen normális dolog, most kezdesz felnőni, élettapasztalatot szerezni, komoly dolgokat megtapasztalni az életben.

Jó sok ilyen lesz még.

Ellene semmit nem kell csinálni, el kell fogadni, és meg kell szokni a bizalmatlanságot. Alapvető dolog, egy valamennyire teljesnek mondható bizalomhoz hosszú, és tartalmas! évek ismerete kell.

Hogy rossz... hát ja, ez van. Mondta valaki, hogy az életben nincsenek rossz dolgok?

Amúgy a rossz dolgok is hasznosak.

Egy kis bizalmatlanság sose árt, a mai világban kulcsfontosságú, akár párkapcsolatról, akár munkahelyről, akár bármilyen kapcsolatról van szó.

Ráadásul emiatt a sok szar miatt tudod majd jobban értékelni a jó dolgokat.

2013. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miben hazudott a fiú barátod? Bocsi, hogy megkérdezem, csak nem tudom elképzelni, hogy mivel bántott meg ennyire.

Veled egykorú vagyok, tehát ha a fiúbarátod is veled egykorú, akkor azt kell mondjam, őt sem érdemes igazán komolyan venned. Iszonyat hülyék tudnak lenni.

Az pedig, hogy a barátnődben nem bízol meg, nem hinném, hogy összefügg a sráccal, csak bemeséled. Lehet, hogy úgy érzed, eltávolodtatok, vagy már nem annyira szimpatikus neked, mint régen, és összekapcsolod a sráccal a dolgot.

2013. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!