Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Egyre jobban úgy érzem, hogy kilógok a többiek közül. Nem járok bulizni, nem szeretem az osztálykirándulásokat se. Azaz, én benne lennék ilyenekben, ha nem az alkoholról meg a cigiről szólna az egész "buli", néha nem értem, miért nem lehet egyszerűen szalonnát sütni és közben jókat dumálni akár pár pohár sör mellett, de nem részegen.

A hétvégi partyk helyett szívesebben megyek el túrázni vagy sportolni valamit. Imádom az állatokat, a természetet.

Az osztályban ugyan mindenkivel jóban vagyok, nincs harag, de mégis két olyan lány van a 15-ből, akikkel megértjük egymást, mert hasonló a gondolkodásunk.

Minden hétfőn hallgatom a hétvégi beszámolókat: "k.... vicces volt, az Eszti úgy berúgott hogy teleokádta a szobát".

Jó tanuló vagyok, nem nevezném magam strébernek, azért küzdök, hogy bekerüljek az orvosira.


Nyugtassatok meg, hogy vannak még rajtam kívül hasonló beállítottságú emberek, mert igazán kezdem magam UFO-nak érezni...


2013. jún. 21. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, teljesen normális, ÉRETT viselkedésed van, nem kell aggódni :)
2013. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
te teljesen normális vagy! továbbra is így csináld! Sok sikert az orvosihoz! Ha így folytatod biztos bejutsz! ;)
2013. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én 19 éves vagyok, most érettségiztem le, valószínűleg az ELTE-re fogok járni. Nekem sem kenyerem, hogy minden hétvégén berúgjak, de néha jól esik egy kicsit kirúgni a hámból és inni, táncolni sz.ar zenékre... :D Nincs ezzel semmi baj. Ha sosem próbálod ki, akkor nem is tudod meg, hogy milyen érzés. Attól meg, hogy a többiek isznak, neked nem kell lerészegedni, ihatsz amennyit szeretnél, de hidd el, nem kell azért ezt úgy beállítani, mintha az ördög műve lenne... :D
2013. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Dicséretre méltó viselkedésed van. Azok a programok, amiket leírtál nagyon is jó bulik, csak sokan nem érik fel ésszel. Mondjuk én járok bulizni is eleget, inni is szoktam, de emellett nagyon szeretem a "simán leülünk és elvagyunk" összeruccanásokat is. Meg lehet találni az arany középutat :) A többiekkel ne foglalkozz ! :)

Sok sikert az orvosihoz!

2013. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez becsülendő.. Habár én el szoktam járni néha házibulikba a társaság kedvéért (csak oda). Megértelek , hidd el néha én is úgy vagyok egy két bulin ,hogy bárcsak szalonnáztunk volna... Elegem szokott lenni mikor egyedül én vagyok józan és én vonszolom haza a barátaimat.. Hát nem tudom ,de mikor egy lány behány engem kiráz a hideg.... Szerintem elég távol áll nőiességtől és nagyon gáz.. Persze ,hogy vannak , nem egy olyan lánnyal vagyok jóba és legalább te viszed valamire és lesz belőled valaki :) Az ilyen szerintem becsülendő.... 17/F
2013. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)



Én nem azt írtam, hogy a bulizás rossz. Az alkohollal sincs bajom, ha néha valaki kirúg a hámból arra se mondok semmi rosszat. Az viszont, hogy kivétel nélkül minden héten és nincs más szórakozásuk szerintem nem normális.

2013. jún. 21. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha egyetemre mész, netalántán kollégiumba kerülsz, az összes eddigi részeges, okádós tapasztalatod egy kis kismiska porbafing zéró lesz ahhoz képest, ami utána következik.


Én az egész kollégiumban 3-4 embert ismertem meg akik nem okádós bulizós patkányok.

A jó hír az, hogy ha ragaszkodsz az értékrendszeredhez a külső "nyomás" ellenére is, az később (évek múlva) nagyon meg fog térülni.

2013. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néha nekem is megfordul a fejemben, hogy az én humorérzékemmel van a baj, mert nekem az nem vicces, hogy ki hogyan hányja tele buliban a vécét és hogyan fekszik bele, és nekem az nem szórakozás, hogy ezt nézzem. De amúgy rájöttem, hogy vannak emberek nem is kevesen, akik hozzánk hasonlóan godnolkodnak, csak épp az ő hangjukat kevésbé lehet hallani, mert elnyomja őket ez az iszok-hányok-belefekszek társaság.
2013. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Csak nehéz megtalálni ezeket az embereket.
2013. jún. 22. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem annyira. Ezek többnyire olyan emberek akik nem felületesek. Akik sikeresek abban amit csinálnak.

Máris leszűkült a megvizsgálandó esetek száma.


Ami nehézség az az, hogy nincsen semmilyen hely, ahova csak ilyen vagy olyan emberek járnak. Csak olyan helyek vannak, ahol hiába keresel egy bizonyos embertípust.

Én mindig úgy viselkedtem, hogy csak azok az emberek közelítettek meg, akik képesek voltak a felszín alá látni. Illetve én közelítettem meg azokat, akiken felfedeztem az értelem szikráját. (de őket sem mindig)

2013. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!