Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Roma emberekbe meglehet...

Viktorkaxxx kérdése:

Roma emberekbe meglehet bízni? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én inkább tartom tőlük a távolságot. Egyszer adtam egy családnak ruhákat, kb fél évig nem tudtam az asszonyt levakarni. Azt hitte, hogy én hetente cserélem a ruhatáram, vagy nem tudom. Amióta nem kap semmit, kb fél évig köszönni sem köszönt. Egy ismerős lányhoz egy időben járt pár fiú, köztük egy félcigány is. Ellopta a lány tök drága telefonját, és eladta. Ugyanez a lány egy cigánylánynak adott kölcsön ruhát. Alig akarta visszaadni. Ismerek olyan családot is ahol a félcigány gyerekek (már nagykorúak) egymás elől dugdosták a kaját, sajnálták egymástól még a levegőt is. Egy félvér lányt is, aki a saját tesóját lopta meg. Egy szintén ismerős lány cigány fiúval járt, mint utólag kiderült, folyamatosan meglopta a srác. Szóval inkább a két lépés távolság...
2013. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én inkább kerülöm őket mint a leprást, nem vonzó a gondolat, h összeverjenek és kiraboljanak.

nem utálkozom, szóba állok velük ha muszáj, de a legfelszínesebb haverságot sem tartanám a fajtájukkal, mert volt már negatív élményem.

felőlem mindenkinek szíve joga barátkozni velük, csak engem ne kényszerítsenek ilyenre.

2013. jún. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak azt mondja meg valaki, ha feladok egy hirdetést, hogy tudom kiszűrni, hogy nem egy cigánnyal beszélek?
2013. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A buszmegállóban folyton azt üvöltözik,hogy :takarodjatok innen magyarok,ez a mi országunk !
2013. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!