Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy humortalan ember?...

Milyen egy humortalan ember? Ismertek ilyeneket? Történetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek.

Az ég világon semmin nem tud nevetni, nem is akar, mosolyt tőle még 1-szer sem láttam.

Igazából nem tudom, sok ilyen ember életében történt valami rossz, ami miatt úgy érzi, nincs értelme boldognak, vidámnak lenni. Az ilyeneket én tényleg sajnálom.:(

Meg vannak olyanok, akiknek egyszerűen ilyen a természetük.


Én azt is humortalannak tartom, aki csak és kizárólag a saját poénjain képes nevetni, másén sosem, és nem azért, mert nem tetszik neki.

2013. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki még a levehető vicceken sem nevet mindig mogorva nem látszik rajta, hogy kedve van az élethez.


Igen, ismerek.



történet: 9.-ben történt kémia :/ ( első évem a gimiben 4 évesbe járok és már 9-ediktől lehet faktot föl venni én humán beállítottságú vagyok, magyar, töri a reál tárgyak ahol számolni kell nagyon nem mennek) kb félévkor kihív, hogy oldjak meg valami egyenletet. Okéé gondoltam ( bár néha úgy éreztem kémián, mintha kínaiul lenne :D )megyek írom amit mond ( elég minibetűkkel írok, szépen de aki nem lát jól elolvashatatlan). Erre a tanár ( a suli legbolondabbja) mondja, hogy igazán megtanulhattam volna írni,honnan jöttem én. Már az idegeimen táncolt mondom neki honnan és lehet hogy kínaiul tanultunk. (megjegyezve poénként) Na itt abszolút kiakadt mindenki röhög ugye, ( nem első eset kb a fél osztállyal már ezt csinálta) erre még neki áll feljebb hogy miért kell sértegetni azért mert rossza látása. Ilyen osztállyal még nem volt dolga. Következő évre szerencsére leadott minket. Szerencsére én is megúsztam. :D ( Nem egy rossz suliba járok, a városban a legjobb, de ez a banya elviselhetetlen volt. )

2013. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Humortalan az is, aki nagyon be van savanyodva, vagy depressziós. Nem biztos, hogy történt vele valami(bár ilyen is van).


A humortalan embereket onnan ismered meg, hogy:

- Soha, és semmin nem nevet.

- Mosolyogni nem tud, és nem is akar.

- Ha valaki nevet (simán nevet, és nem az "idegesítően vihog" verzióra gondoltam), akkor szóvá teszi, hogy micsoda idegesítő, fejezzék be.

Halál komolyan vesz mindent, még a legkisebb tréfát, viccet is.

- Semmilyen vicces dolgot, tréfát nem tűr meg soha.

- Ha megviccelik (persze normálisan), akkor baromira megsértődik.

- Általában én eddig azt vettem észre (bár biztos van kivétel), hogy a humortalan ember nagyon haragtartó.

- Munkahelyen rémálom az ilyen ember, ezek azok, akik képtelenek kialakítani normális munkahelyi kapcsolatot a többi kollégával, mert ugye senki sem szereti úgy végezni a munkáját, hogy "fa arc, semmi színes dolog a munkában" (magyarán senki sem szeret úgy dolgozni, mint egy szürke robot, akkor már inkább néha valami vicces, vagy humoros legyen a napban, akárcsak 1 jóízű beszélgetés erejéig)

- Általában aki nagyon humortalan, az szereti ilyenné

változtatni a környezetét



Stb. Most itt az átlag emberről írok. Aki depressziós, vagy valami tragédia érte, természetesen nem számítom ide, az megint más kategória.

2013. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én magamon azt vettem észre, hogy nagyon szeretek nevetni, jobban, mint az átlag, nyilván ez azt is jelenti, hogy a poénok döntő részét értem. És megvetem azokat, akik viccesnek gondolják magukat, de mégsem azok. Magam által kitalált poénokon soha nem nevetnék, nem nevetnék, ugyanis én nem tudok kitalálni vicces dolgokat szövegeket, beszólásokat, ami nagyon frusztrál, holott szeretem az emberek társaságát, intelligensnek is számítok, de humor alkotása terén nem vág az agyam. És úgy érzem, ez jelentősen hátráltat a boldogság elérésében, mert az emberek elvárása arra is irányul, hogy produkáljam is a humort, ne csak értékeljem.
2016. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!