Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan reagáltok arra,...

Ti hogyan reagáltok arra, amikor valaki hosszasan megbámul benneteket?

Figyelt kérdés
Nehéz elintézni ezt egy mosollyal, különösen akkor, ha azt látom, hogy az illető annál inkább bámul tovább, minél inkább azt látja rajtam, hogy engem ez kifejezetten zavar. olyan ez,- mintha ebből erőt merítene abból, hogy engem zavar a dolog. Ti hogy reagálnátok le ezt? Én ilyenkor vagy próbálok legyinteni a dologra, vagy - ha már nagyon zavar a dolog, akkor kedvesnek messziről nem mondható pillantással nézek vissza rá. Kérdés: ki hogy kezelnétek ezt :)

2013. jún. 24. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem nézek oda, ha tehetem, arrébb is megyek.
2013. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyha mosolyog akkor visszamosolygok, egyébként meg megpróbálok elfordulni és nem odafigyelni rá. Régebben annyira paranoiás voltam, hogy ilyenkor mindig azon gondolkoztam hogy leettem-e magam, vagy hogy megmostam-e a számat fogmosás után, vagy ilyenek :D Úgy kezelem, hogy nem figyelek rá oda. Múltkor egy öreg fószer bámult kb 10 percen keresztül rám a vonaton, egészen addig, míg le nem szálltam.. na az mondjuk zavart.
2013. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez nekem nagyon testhezálló, teli van az arcom piercingekkel, és fültágítóim is vannak :))

Szerintem érthető, hogy engem 95%-ban nem azért bámulnak, mert tetszek nekik... :)

Én olyankor vissza szoktam bámulni, és ha arra sem kapják el a tekintetüket, akkor egy fintorral és egy ilyen bólintásféleséggel, esetleg még néma szájmozgással is üzenem a bámuló felé, hogy "mivan?!" :D

Nagyon jókat tudok mulatni rajtuk :D

21/L

2013. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En ugy teszek, mintha nem látnám, vagy pedig ha durván néz rám,akkor én is addig nézek rá,ameddig nem jön zavarba.

Viszont vannak pimasz emberek, akikre ez sincs hatással.

Ilyesmi elõfordult már többször velem, és mindig megfogadom, hogy odamegyek és megkérdezem tõle, hogy mi a problémája, de sajnos még nem jött ki rá a lépés, mert nem volt hozzá merszem.

2013. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kedvem, vetek az illetőre egy gyilkos pillantást, egyéb esetben szándékosan kerülöm a tekintetét.
2013. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sikítamacska válasza:

Odamegyek és meg kérdezem " Golyót akarsz!? " , általában szemük közt egy lyukkal nem szoktak már bámulni !


-Don Damblidor-

2013. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Visszabámulok.
2013. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóan szoktam kezelni a dolgot, mint a harmadik válaszoló, bár nekem nincsenek piercingjeim. Engem az öltözködésem vagy a bakancsom miatt szoktak megbambulászni.

Már a reakciókért érdemes visszabámulni vagy grimaszolni - eszméletlen, milyen megilletődött, buta képet szoktak vágni az emberek!

2013. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tetszenek ezek a válaszok, köszönöm! :) Nehéz lazára venni, ha valaki kritikusan megbámul, de meg kell próbálni...
2013. jún. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!