Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok, és hogyan reagáltok, ha egy idegen srác leszólít benneteket és közben láthatóan zavarban van?

Figyelt kérdés

Csajozás terén szárnyaimat bontogató srác vagyok. Nincs sok gyakorlatom ebben, mert hosszú kapcsolataim voltak csak, most is azt keresek.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert iszonyúan zavar, hogy ha leszólítok egy lányt, akkor totál kikészülök: elvörösödök, ver a víz, zakatol a szívem, remegek. :D Nagyon gáz... :D

Ez az egyik legnagyobb visszatartó erő. Attól parázok, hogy csak hülyét csinálok magamból, hogy pont emiatt nem jön össze a dolog, mert ugye a lányok a határozott pasikat szeretik, én meg...hát nem azt a benyomást keltem.


2010. dec. 3. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Megiszol előtte egy sört és akkor feloldódnak a gátlásaid :) Viszont ezt ne játszd el rendszeresen, nem jók az alkoholista pasik :)
2010. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Ne izgulj, úgyis csak a külsődön múlik a dolog!
2010. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

szerintem nagyon érdekes ha egy srác csak úgy leszólít teljesen ismeretlenül,de ugye itt a leglényegesebb ilyenkor az első benyomás és a külső,mivel nem ismeritek egymást...szerintem számolj el 10-ig és biztos lenyugszol,aztán nem is fogsz izgulni;)

ez nem egy véres harc:)sok sikert!:)

2010. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 69-est mérnem vágják már ki innen?

Komolyan basszus minden kérdéshez beírod ezt, holott a fene sem kérdezte. Azért mert te ennyire önfejű sikertelen alak vagy nem kell elvenned más kedvét. Nemhogy példát vennél a kérdezőről.

2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem kell az, hogy meglássam a pasiban az esetlenséget is. Nem tudom miért van. Legutoljára a párommal azután jöttünk össze, hogy a Balcsiban nem tudta megoldani, hogy megmossa kezét, száját az olvadt csoki után, amit ráerőszakoltam, anélkül hogy vizes legyen a cipője :-)

Olyan édesek vagytok, de csak az elején nézem el, utána legyen Férfi.

2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A piálás nem jöhet szóba, mert nem szórakozóhelyes ismerkedésről van szó. ;)

A vegyél mély levegőt és számolj el 10-ig pedig azért nem működik, mert az alatt az idő alatt csak felturbózom magam és még jobban eluralkodik rajtam ez a fajta pánik, vagy nem tudom minek nevezzem.


Köszönöm a tanácsokat, inkább véleményeket várok. Nincs jó tanács. Csinálni kell és kész.

Az érdekel, hogy mit gondolnátok lányok egy ilyen helyzetben. Kizáró ok? Vagy nem ez számít?

2010. dec. 3. 21:49
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok tenni ellene. Szerintem az egyik legnagyobb lelki fájdalom az elutasítás. Sokkal jobban tűröm a fizikai fájdalmat, mint ezt. Óriási lelki próbatétel számomra minden egyes próbálkozás, de muszáj csinálni, mert nincs más út a boldogsághoz...
2010. dec. 3. 21:52
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont ilyen vagyok :) Kész csoda, hogy ilyenkor a hangom nem remeg :P Így ismeretlenül leszólítást még csak egyszer csináltam, bár előtte volt szemezés. Kb olyan lehettem mint valami óvodás aki el akar mondani valamit az óvónéninek :P Annak ellenére hogy majd be sz@rtam, nem rizsáztam hanem megmondtam neki hogy tetszik nekem és szeretném megismerni :) Kosarat kaptam mert sajnos volt barátja a lánynak, de láthatóan örült a próbálkozásnak, volt széles mosoly :)

A lényeg hogy ne gondolkodj előtte, nem kell megtervezni a szituációt, majd jön magától, légy spontán :) Amikor ott vagy a közelében akkor elhatározod, hogy na akkor MOST megszólítom. A többi jön magától, sok sikert :)

2010. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hehe igen, mintha magamat olvasnám! ;)
2010. dec. 3. 22:02
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is ezt csinálom. Nem vagyok a mellébeszélés híve, megmondom a csajnak, hogy nagyon csinos és találkozni akarok vele. Eddig még nem jött be, bár nem hiszem, hogy a szöveggel volt a gond, inkább a fent vázoltakkal..
2010. dec. 3. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!