Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-30 év közötti fiatalok...

18-30 év közötti fiatalok hölgyek és urak! Ti mit reagáltok, ha anyukátok nyilvános helyen utcán, boltban stb ölelget csókolgat simogat benneteket és ezt látványosan? Nektek mennyire irritáló?

Figyelt kérdés
Jah és még otthon állandóan néz benneteket hogy mit csináltok. Én ilyenkor azon csodálkozok hogy a fürdőszobába vagy a vécére nem megy az ember után?
2012. júl. 27. 14:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Na meg a karolgatás. Hogy az ember ne legen ideges mikor így lejáratja az anyja.
2012. júl. 27. 14:12
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Engem szerencsére már 7-8 éve nem "kínoz" ilyenekkel. Egyedül a barátomtól viselem el, hogy megérint,- bár néha az is zavar - mindenki más érintésétől borsódzik a hátam... Ezt tudják is rólam, ezért nem is nagyon érnek hozzám mások. Pedig néha jó lenne megölelni csak úgy valakit, de brr...

Itthon pedig szimplán magamra csukom az ajtót, ha nem akarom, hogy szem előtt legyek. Pár hónapja vettem kulcsot is, így már rám se tudják törni az ajtót. :)

20/l

2012. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, főleg ha ismerősők előtt.
2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én 20 éves vagyok, anyukám pedig 38. :) Nem szokott alapból ilyen lenni, de a múltkor egymás mellett mentünk és véletlenül egymásnak ütköztek a kezeink és megfogtuk egymásét és úgy sétáltunk tovább. Egy pillanatra elgondolkodtam hogy nem ciki ez egy kicsit mások előtt? Aztán rájöttem hogy számomra nem az, szeretem az anyukámat, szóval tojok mások fejére. Büszke vagyok hogy ilyen jó a viszonyom anyukámmal. Mellesleg senki nem mondja meg hogy az anyukám, mindenki a barátnőmnek nézi. Még viccelődtünk is hogy most biztos mindenki azt hiszi hogy lezbikusok vagyunk. :)

20/L

2012. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyámat XXX éve ismerem. Ez alatt az idő alatt csak üvölteni meg idegbetegeskedni tudott mást nem. Ez is irritáló ám.
2012. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Bárcsak tudna még ölelgetni, karolgatni, meg puszilgatni....

28/nő

2012. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Anyu most gyógyult fel a méhnyakrákból....összeroppannék, ha nem ölelhetne, puszilhatna meg többször!
2012. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akiknek beteg vagy már nem él az édesanyjuk, azokat meg tudom érteni, természetesen akkor mindent megadnék hogy bárcsak lenne olyan virgonc hogy nyilvánosan "égessen".


De mivel az enyém nem az, hanem kiváló egészségnek örvend, ezért tök kellemetlen ha elkezd ölelgetni és puszilgatni, és igen, szokott ilyet! Én 23, ő 47 és max 40-nek néz ki szóval kicsit ciki...

2012. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Amíg cikinek érzed anyukád, addig még nagyon is gyerek vagy. Én 18 vagyok, de bárhol, bárki előtt megölelem, megpuszilom, mert ő az Anyukám, és szeretem. Akár belém is karolhatna, ha akarna, de ő nem szereti:)

Normális, felnőtt ember nem érzi ezt cikinek, és nem is látja annak.

2012. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor miért röhögnek ezen sokat, ha ilyet látnak?
2012. júl. 27. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!