Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok?! Miért vagytok anonimo...

Lányok?! Miért vagytok anonimok?! Mitől féltek?! Csúnyák vagytok?! Kövérek vagytok?!

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit sem megbántani. A szüleinktől kaptunk nevet. Hát akkor használjuk. Büszkék is legyünk rá.

2013. jún. 25. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
azigen
2013. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
igen. csúnyák.
2013. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor bocs.
2013. jún. 25. 00:24
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert a nevemből látnád, hogy kövér vagyok-e? :) Normálisnak érzed magad amúgy?:D
2013. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
88%
Pont te írod ezt? Nem hiszem, hogy az igazi neved az Atti a Bika... :))
2013. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
90%
Szép nevet választottak neked a szüleid:))
2013. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szép jó napot! A nevem Attila. Anonimoknak irigykedőknek csak ennyi!
2013. jún. 25. 12:22
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén nem értem, mi a probémád. Ez egy anomim oldal, épp az a lényege, hogy mindenki névtelenül szerepel rajta. Az csak választás kérdése, hogy sokan itt is nicknéven futnak. Egyéni döntés. Itt nem ismerkedni szokás, hanem kérdésekre válaszolni. Ez nem egy fórum.


Egyébként is, teljesen logikátlan, amit leírsz. Engem Eszternek hívnak. Gondolom most rögtön vizualizálódtam előtted, tudod, mennyi idős vagyok, hogy nézek ki, stb. Ez esetben roppant ügyes vagy. Valódi médium! Gratulálok neked!


Ugyanakkor kérlek, hadd kérdezzek én is valamit a válaszomon belül: Fiúk?! Miért vagytok anonimok?! Mitől féltek?! Csúnyák vagytok?! Kövérek vagytok?!


(=_=)'

2013. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Én szép vagyok,mint a nap,illatos,mint a rózsaszál,alakom,akár egy gazelláé!:)A pasim Brad Pitt hasonmása,és nemesi neve van,szóval ezért titkolom a nevem,sok a rajongom:)
2013. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

# 8/9 ma 13:02

# 9/9 ma 13:19

Szép jó napot és örvendek és üdvözöllek benneteket kedves és tisztelt Hölgyeim. Megyen a zöld.

Férfi vagyok a főiskola után, 180 cm 70 kg sportos izmos testalkatú.

Itten az interneten nem ismerkedem. Nem hiszek benne. Csakis csak személyesen.

Nem szeretem az anonimokat ás az irigykedőket. Sajnálom őket a viselkedésükért.

A az én kérdésem más volt. Nem baj és nincsen gáz Eszter és Brad Pitt. Gratulálok nektek komolyan mondom.

2013. jún. 25. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!