Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen buták a lányok?

Miért ilyen buták a lányok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy egy kicsit butább csaj is 100X hülyébb mint a leghülyébb férfi akit ismerek....Ráadásul elég nagy részük ilyen, hihetetlen milyen alapok hiányoznak a tudásukból....

Nem akarok senkit megsérteni csak érdekel hogy ez mitől lehet....



2013. jún. 26. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ostoba libákkal vagy körül véve az lehet a probléma. :)
2013. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hűha...hát tényleg rossz helyen élhetsz, ha ennyire hülye lányokat ismersz csak. Elvileg tényleg okosabbak a fiúk, mint a lányok, de erre annyira sok ellenpéldát láttam már, hogy nem igazán tudom elhinni.
2013. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Furcsa mert a lányok előbb érnek így tudniuk kéne viselkedni
2013. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Neked se lehet több eszed, ha pár lány ismerős alapján általánosítasz, és egy mondattal leírod a teljes női nemet.


Valószínűleg inkább arról van szó, hogy az általad ismert lányok megjátsszák a hülyét, mert a fiú ismerőseik megrémülnek az okosabb lányoktól.


Ha igaz lenne, amit állítasz, akkor egy lányka se tudná befejezni még az általános iskolát sem, miközben elég jellemző, hogy a lányok sokkal szorgalmasabbak és jobb tanulók, mint a fiúk.


A nagy igazság meg az lehet, hogy egyszerűen csak egy hímsoviniszta, beszűkült agyú tapló lehetsz, aki lenézi a nőket.

Aztán ne csodálkozz, ha a végén te fogsz kiírogatni olyan "okos" kérdéseket, hogy "Minden nő buta, ezért nem veszik észre, milyen jó fej pasi vagy, de így szüzen fogsz meghalni, mit tegyél?"


;)

2013. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Most megsértődtem XD...

Szerintem általánosságban nincs különbség butaság terén a két nem között. Az tény, hogy szellemi adottságok terén nem lehet mindenki kimagasló.

Te sem lehetsz egy nagy elme, ha ilyen kérdéseket teszel föl. Talán rossz az ismeretségi köröd, vagy nem veszed észre az emberek értékességét, túl felületesen mérlegelsz...


Én lány vagyok, iskolaelső. A tanulmányi átlag szerint nem lehet az okosságot lesablonizálni, pl. Einstein csak a saját szakterületén volt kimagasló, a matematikai részhez segítői voltak például a felesége ! aki ugye nőből volt :). Azért van sokkal kevesebb női tudós, mert régebben a nőknek nem voltak jogaik, nem járhattak iskolába sem... Ez, hogy a férfi okosabb szerintem alaptalan. Női lángelmék is léteznek és léteztek is mindenkor pl. Marie Curie...

2013. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mivel a nemek aránya megközelítőleg egyenlő, így fiúk és lányok között is egyforma arányban fordulnak elő buta emberek. Amúgy meg: buta =/= műveletlen.
2013. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért tartod butábbnak a lányokat mert akiket ismersz, most kamaszodnak? Úgy értem, hogy ilyenkor a legtöbb lány viháncol, röhög össze-vissza akár a semmin is, ez félreérthető lehet. De ettől még nem buták.
2013. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4

Írtam hogy nem akarok megsérteni senkit, semmi bajom a nőkkel....csak nagyon meglepő tud lenni hogy sok teljesen alap szónak nem tudják a jelentését, meg olyan dolgokról nincs tudomásuk....mintha más világban élnének

2013. jún. 26. 13:27
 9/19 A kérdező kommentje:

7

nem az a fura ahogy viselkednek, engem nem sért meg azzal ha boldog :)) de olyanokat tudnak mondani/kérdezni hogy egy 10 éves kinevetné őket, én meg csak nézek és gondolkozok hogy most komolyan gondolja-e (és igen komyolan gondolja, sőt még meg is sértődnek a szóvá teszem :)))

2013. jún. 26. 13:31
 10/19 A kérdező kommentje:

5

Nem mondtam hogy nincsenek okos nők, egyszerűen azt mondtam hogy akármilyen hülye férfival találkozom még mindíg sokkal okosabb mint egy átlagosan buta nő

2013. jún. 26. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!