Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen buták a lányok?

Miért ilyen buták a lányok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy egy kicsit butább csaj is 100X hülyébb mint a leghülyébb férfi akit ismerek....Ráadásul elég nagy részük ilyen, hihetetlen milyen alapok hiányoznak a tudásukból....

Nem akarok senkit megsérteni csak érdekel hogy ez mitől lehet....



2013. jún. 26. 11:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

1,2,

talán tényleg ez lehet az ok

2013. jún. 26. 13:41
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet konkrétan kijelenteni melyik nembe tartozik több buta ember. Ez lehetetlen. Te magad sem tudod felmérni, így általánosítani nagy hülyeség e témában.


Viszont nekem személyes tapasztalatom az, hogy mindkét nemből rengeteg hülye emberrel találkoztam már, viszont eddig több értelmes férfit ismertem meg, mint nőt. Ez nagyon sajnálatos, mert nőkkel szívesebben barátkoznék.


Ettől függetlenül viszont nem állítok semmit biztosra a tapasztalataim alapján. Az emberiség 0,1%-át sem ismerem, ahogy te sem.


18/L

2013. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12

de akiket ismerek azok teljesen átlagos emberek mégis ezt tapasztalom

2013. jún. 26. 14:47
 14/19 A kérdező kommentje:
másik meg a facebook....bazzeg hogy nőtől én még életemben nem láttam ott normális kiírást....
2013. jún. 26. 14:49
 15/19 anonim ***** válasza:
Én meg a környezetemben kb. fele-fele arányt tapasztalok. De egy olyan sík hülye fiút is ismerek, akikhez képest az összes lány ismerősöm minimum egy Einstein...tehát ebből sok mindent levonni tényleg nem lehet.
2013. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

én még sosem találkoztam igazán hülye fiúval pedig jó pár százat ismerek

csajból ennek a felét és azok között vannak olyan hülyék hogy kerülöm velük a beszélgetést

2013. jún. 26. 14:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát van nekem 2 olyan osztálytársam, hogy a szájukban a negró világít... géniusz és sötét fiú Ha megszólal tutira marhaságot mond és ha feletetik, akkor mi előre röhögünk...
2013. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
okké
2013. jún. 26. 21:07
 19/19 anonim válasza:

Mert szét isszák az agyukat és közben ezt gondolják:én egy lány vagyok csak egy lány szarok a világra még arra is hogy olyan buta vagyok mint egy lepke de én érett vagyok szép vagyok elküldhetek akárkit a p.csába mert én megtehetem mert érett vagyok yolo vagyok......Meg még sorolhatnám és mivel az ilyen lányok azt hiszik hogy neki mindent szabad így neki nem kell tanulni meg azt csinál amit akar



Az ilyen lányok BUTÁK és nagyon sok ilyen lány van és nem mondom hohy fiú nincs de a fiú verziot nincs kedvem már leirni


Szóval a végére pedig TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!


IQ huszárok kíméljenek

2014. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!