Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttam egy képet a neten és...

Láttam egy képet a neten és kiborultam. Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
[link] Annyira kiborított, hogy azóta a testem ég és viszket, mindenhol. A szívem úgy ver, hogy majd kiugrik a mellkasomból és légszomjam van. Nem 1 órája, nem 2, hanem reggel óta. Ez a kép mindig befurakodik az agyamba és mindig úgy érzem, mintha kukacok mászkálnának a testemben. Ez valami bizarr fóbia, vagy mi ez? Tudom, hogy létezik olyan, hogy trypophobia, de nem minen lyuktól irtózom. Pl a sajttól nem, vagy ha a sütiben van lyuk, csokiban, ilyesmi, de pl a méh kaptár. Ááá és most ez a kép.... ha szabályos lyukak lennének meg nem lenne bennük semmi, nem tudom. Talán még akkor is áááá de rossz. :/ Nem tini vagyok már, szóval ez nem ilyen tinikori marhaság.

2013. jún. 27. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kép teljesen kamu !
2013. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a képen? Én meg nem nézem..
2013. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

ez a kép tényleg kamu. xddddddd

tök cukik azok a kukacok vagy mik még szemük is van *-*

2013. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

:D Ezt a hülyeséget.

Rákerestem gugliban erre a fóbiára. Szóval a lyukas dolgoktól félsz, meg ha lyuk van a bőrödön? De akkor nem értem a képet, amit belinkeltél. Tényleg elég csúnya, de ez nem betegség, csak egy fóbia. Van aki a pókoktól fél, van aki a lyukaktól. Ennyi

2013. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, ilyen nincs.
2013. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos oké hogy ez a kép kiborított téged, mert tisztán látszik rajta hogy kamu kép, látszik is hogy az a cucc rajta műanyag és oda lett vágva PS-el vagy más képszerkesztővel.

Maga a látvány meg a gondolata tényleg kiborító még ha csak egy egyszerű rajz lenne erről az is lehet ám elég durva.

2013. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kamu ne aggódj:) :)
2013. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ettöl félsz???? Hamarabb veszik ki a szemedet gombás fertözés miatt, és hamarabb fal fel húsevö baktérium...
2013. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a képen egy száraz virág szerű valami van.

Szoktam ilyet látni virágboltokban, dísznek árulják.

De nem tudom hogy hívják.


Ezen is van:

[link]

2013. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy betegség e, hogy ilyen dolgoktól irtózok? Tudom, hogy mű, attól írtózok, ahogy kinéz.
2013. jún. 27. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!