Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok és egyben...

Ti is utáljátok és egyben irigykedtek a nagyon drága prémium és luxusautóval közlekedőkre?

Figyelt kérdés
Én speciel nagyon. Szaros 90-100 ezres fizetések vannak, néhányan meg micsoda autókkal járkálnak? Miből? Eltapossák a kisembereket?

2013. jún. 28. 16:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Engem abszolut hidegen hagy, hogy ki mivel, kivel és miben jár, amúgy is jobban szeretek gyalog járni, vagy bringázni.
2013. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Általában a szülők orvosok, ügyvédek, felsőbb szintű közalkalmazottak, nyomozó az apuka, anyuka főorvos

Ilyen szakmák mellett szerintük jár a felső kategóriás kocsi

Nálunk Miskolcon két kezemen megtudom számolni hány ismerősnek van legalább 9milliós autója, és a legalacsonyabb foglalkozás is Vállalkozó, tehát így nem lehetetlen

Persze 90-100ezres nettóból ne várjunk sokat, én belátom hogy nem születtem jó eszű gyereknek, és most iszom meg a levét, marad a spórolás hogy tudjam velük tartani a színvonalat.

21/F

2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, ha valaki tehetséges, szorgalmas, olyan szakma érdekli, amit jól megfizetnek és még egy kis szerencséje is van, akkor simán ki tudja gazdálkodni egy olyan autó árát és üzemeltetési költségeit mások letaposása nélkül. Persze lehet, hogy valaki mások kihasználásával jut ehhez a pénzhez, de emiatt nem ildomos egyetemlegesen utálni az összes ilyen autó tulajdonosát.


Irigykedni pedig azért nem irigykedem rájuk, mert szerintem sokkal boldogabb az, aki inkább csak egy egyszerűbb autót vesz, és a többi pénzből jótékonykodik. Én keresek annyit, hogy már tudok belőle valamennyit a nehezebb sorsúaknak adni, és nagyon jó látni a hálájukat. Ha magamnak vennék drága holmikat, akkor viszont folyton idegeskedhetnék miatta, hogy ki fogja ellopni, megkarcolni stb. Szerintem egy egészséges lelkű ember egy fikarcnyit sem lesz boldogabb attól, hogy kétszer olyan drága autója van.

2013. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Meg kis fiatal srácokat látok méregdrága autókban feszíteni. A szívem szakad meg és szar h én nem születtem gazdag családba mint ezek.
2013. jún. 28. 16:52
 5/23 A kérdező kommentje:
én is szorgalmas vagyok meg minden, de soha az életbe nem lesz olyan életem, mint azoknak. Soha a büdös rohadt életbe nem lesz pénzem több 10 milliós autóra.
2013. jún. 28. 16:55
 6/23 A kérdező kommentje:
Én meg egy köcsög panelban lakok és régi autóm van. Azok meg mennek haza a drága házukba a luxusautóikkal.
2013. jún. 28. 16:57
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
nem utálom és igyekszem nem irigykedni sem
2013. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Irigykedni szoktam, főleg a Maseratisokra :D

Utálatot, dühöt nem érzek, ha te igen, az már beteg dolog, de komolyan.

2013. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor bizony nagyon-nagyon beteg vagyok.
2013. jún. 28. 17:14
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Miből? Eltapossák a kisembereket?"


Talán tanultak, és jól képzett, keresett szakemberek, akiket megfizetnek. A valóban jó szakember a legtöbb szakmában nem 90-100 ezret fog keresni.

2013. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!