Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Luxus autóra telik, de egy...

Luxus autóra telik, de egy garázsra már nem?

Figyelt kérdés

Nem irigységből kérdem, de ezt fogja hinni sok ember...

Annyi kocsit látok, X6-os BMW, 1-es BMW M3-as BMW A-s Merci...

És az egész kocsin áll a hó. Csak a szélvédőről tolták le. De hátra se lát ki semmit, se oldalra se sokat...


Olyan megdöbbentő hogy ilyen 10-20 milliós autó tulajoknak egy fűtött garázsra már nem telik...



2013. márc. 27. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy céges, igazgatói kocsik.
2013. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy leszarja, mert tudja, h 5 évenként cseréli aztán jónapot.
2013. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem inkább az szokott megdöbbenteni mikor ilyen autókat panel lakótelepek parkolójában látok.

20 milliós autóra telik, de egy szebb lakásra már nem...

Lehet hogy csak én gondolom így, de én inkább járok egy Astra, Golf szintű, akár használt autóval, és a lakókörnyezetemet próbálom inkább igényesebbé tenni.

2013. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Valaki viszont úgy gondolkodik, hogy a minimális komfort meglegyen, a többi nem lényeg. És inkább az autójára költ. Én is utóbbi vagyok! Képes lennék akár egy garázsban is elélni, ha az alapvető tisztaság és komfort megvan...
2013. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki arra költ, amire akar.
2013. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
BMW, Mercedes nem gyárt egy luxusautót sem.
2013. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam is az a baj, hogy egy w220-as merci nem igazán férne el a garázsban. Pont beférne talán, de nem lenne kényelmes mindennapi használat során. Ha nem adottak a lehetőségek akkor egy fűtött garázsbérlése 2-3 hónapra a minimum szerintem.


Vannak nekem is környékbeli ismerőseim akik virítanak az új hitelre vett autóban és olyan szegényen kajálnak meg minden. Amondó vagyok előbb legyen rendbe az ember megélhetése rendesen, ne kelljen kaján spórolni. Utóbbinál nem azt értem, hogy mindennap étterembe kajáljon az ember (nem is éri meg), de ne vonja meg ezek magától.


Utóbbinak üzenem nem ült S osztályban még, bár gondolom ha visszaír az lesz, hogy egy szar...

2013. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek akik újonnan meg tudják tenni,hogy ilyen autót vesznek,valószínű hogy lecserélik 1-2 év után egy újabbra.Így baromira mindegy nekik,hogy hó lepi vagy süti a nap.1-2 év alatt nem lesz benne kár.
2013. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akármennyire is garázsba akarom tartani,egyszerűen nincs a lakohelyemhez közel parkolóház (garázs),amúgy pedig nincsrá lehetőségem.

Nem nagypofájuskodásból de vettem egy lakást,felujitottam elment rá x milla,de hova a faxomba épitsek a telepen garázst?

Ja nem cserélem évente a kocsit mert az is dråga volt(és használt),őrülök,hogy megtudtam venni és fenntudom tartani.

2017. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!