Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok és egyben...

Ti is utáljátok és egyben irigykedtek a nagyon drága prémium és luxusautóval közlekedőkre?

Figyelt kérdés
Én speciel nagyon. Szaros 90-100 ezres fizetések vannak, néhányan meg micsoda autókkal járkálnak? Miből? Eltapossák a kisembereket?

2013. jún. 28. 16:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

nos a baj ott kezdődik, ha felmerül az, hogy rossz helyre született az aktuális kérdező. Ez igencsak megkeseríti a családi kapcsolatokat. Persze ezen lehet segíteni. Vagy belevágni haveri segítséggel egy jól fizető vállalkozásba, vagy két diploma, két-három nyelvismerettel.

Példul:villamosmérnök-angol/ kínai/orosz..

na, ott már látni a jobb kocsit..vagy pénzügy szak-angol/arab/kínai..akár Rolls is szóbajöhet..

a kisemberekkel nem is találkoznak.

2013. jún. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

Azt hiszem, hogy én vagyok számodra ezek alapján a megtestesült ellenség. Elmondanám, hogy nem tapostam el sem én, sem pedig a felmenőim senkit. A szüleim magas iskolai végzettséggel rendelkeznek, a dolgozóink becsületesen megvannak fizetve. Az igaz, hogy szeretem a luxust és élvezem is, de emellett amilyen sűrűn csak van alkalom, a barátaimmal, akik szintén gazdagok, gyűjtést szervezünk. Nem pénzgyűjtést, hanem mindenki átkutatja otthon a szekrényeit és ami van jó állapotban lévő ruhánk, de már nem használjuk, összeszedjük és a rászorulóknak adjuk.

2013. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
91%
Én is busszal járok,de ott legalább több a haver! ;)
2013. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 i hate this world válasza:
71%

Miért utálnám őket? Egy jól tanult, szorgalmas, jó munkával rendelkező ember megérdemel egy jó autót.

Persze néha irigy vagyok rájuk, de akkor arra gondolok, hogy ha majd elvégzem az MSc-t akkor kapok jó munkát és nekem is lesz jó autóm.

2013. júl. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Persze, főleg mikor 18 év körüli gyereket látok 20-30 milliós autók kormánya mögött, azok aztán olyan marha sokat dolgoztak érte, persze. És ilyenkor gyűlölöm őket meg az egészet h én miért nem születtem ilyen baromi jó családba, ahol csak úgy a szüleim a seggem alá tolják. Meg gondolom milyen villába mehetnek ezek haza is.. Meg milyen életük lehet, te szent isten..
2013. júl. 9. 19:52
 16/23 anonim válasza:
100%

"Eltapossák a kisembereket?"


Senki nem tapossa el a kisembereket.

Senki nem tart fegyvert a kisember fejéhez hogy gyereket szüljön a semmibe és frusztráltan szar körülmények között éljen a gyereke.



"Persze, főleg mikor 18 év körüli gyereket látok 20-30 milliós autók kormánya mögött, azok aztán olyan marha sokat dolgoztak érte, persze. "


Nekik felelősségteljes szüleik vannak, akik tettek azért hogy a gyerekük jó körülmények között éljen.

2013. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, te beteg vagy, már ne is haragudj. Ez a gyűlölködés tényleg beteges.


Én például 21 vagyok, nem születtem jó családba (mármint anyagilag), mégis havi 500 000 - 1 000 000 között keresek. Jó informatikus vagyok, saját vállalkozással. Semmit se toltak a seggem alá. 18 évesen még havi 30-40ezerből éltünk.

2013. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Az szép, gondolom volt olyan ismerősöd, lehetőséged. Nekem nincs semmi.


Am nem beteg vagyok csak csóró, ez az én bajom. ennyi

2013. júl. 11. 15:51
 19/23 anonim ***** válasza:
Én nem irigykedek mert nekünk egy bmw x5-ös van 2012-es tavaly vették a szüleim igaz hogy spóroltak de nekik vállalkozásuk van de én most végeztek a középsulival pincérként és azt utálom mikor pl multkor 2srác meg 1 csaj max 19 évesek lehettek és egy audi rs7-el jöttek azt már vittem majdnem nekik az étlapot mikor azt mondták hogy ők menüt akarnak ami 590Ft.
2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

előző vagyok pont egy ugyan ilyennel jöttek:

[link]

2013. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!