Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tartatok önvizsgálat...

Miért nem tartatok önvizsgálatot néha?

Figyelt kérdés

Miért álltok be a sorba loptok, gőgösek, nagyravágyóak, uralkodó, eltipróak, tiszteletlenek vagytok egymással és embertársatokkal, miért ér ennyit nektek az érvényesülés és megélhetés hogy emberiség és erkölcs nem számít már?


Akinek nem inge annak az igen ritka kivételnek az ne vegye magára,és mielőtt írnának közhelyeket hogy ne vegyek senkit egy kalap alá,nos mindenki kétszer is vizsgálja meg magát!


Tanácsom a következő!jóindulattal ,tisztelettel mindenki nyugodtabb lenne és boldogabb akármilyen hihetetlen de nem lenne gondja!


"Egymást különbnek tartsátok"

"Ahogy szeretnéd hogy az emberek veled bánjanak úgy bánj velük te is!"Nincs kivétel!!

"A szeretetnek nagyobb ereje van mint az önzésnek és hatalomvágynak"!!



2013. jún. 30. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam többre senkinél, se jobbnak. Nagyravágyó sem vagyok, csak egy munkahelyet akarok és azt hogy tudjak segíteni anyámnak ha már ő kidolgozta a belét meg eltartott amig én nem találtam semmit. Ja és nem vagyok se tiszteletlen és rosszindulatú sem, sem irigy.
2013. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ahogy szeretnéd hogy az emberek veled bánjanak úgy bánj velük te is!"Nincs kivétel!!

"A szeretetnek nagyobb ereje van mint az önzésnek és hatalomvágynak"!!


Leírva szépen hangzik, viszont a mai világban főként itthon, nem érdemes emberségesnek lenni, mert nem kapod vissza

A szeretet két emberen áll, ha velem nem bánnak jól, nekem miért kéne jónak lennem azokkal szemben?


Már ha lemegyek a boltba, rögtön ott tapasztalom a morgást, ezért nem kell sajnálkozni

Mindenki felül akar lenni, és aki nem képes erre, az mindig is lent lesz a süllyesztőben

21/F

2013. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 The Other ***** válasza:
88%

A Netpróféta szólott, hallelujjjaaaaahhhh!


Leszállott az égből vala, hogy a GYK-zó népeknek ragyogó lényével világítótoronyként utat mutasson eme setét időkben az internet szürke tengerén.


Ítélkezik vala, s kéretlenül tanácsot oszt vala, de ne bántsátok, hisz' csak jót akar, mert Ő a Netpróféta, hallelujah!

2013. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első minden tiszteletem a tiéd ,és sok sikert a munkakeresésedhez, én is hasonló cipőben járok ne add fel és tarts ki,előbb utóbb sikerül! Maradj ilyen meg lesz a jutalma hiszem!!
2013. jún. 30. 17:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves második nem azért kell tisztességesnek és nagylelkűnek lenni hogy azt kapd vissza mert ez is érdekből szolgálna csak!Ez szívből kéne jönnie és elkezdeni nem a másikat várd mert mindenki a másiktól várja a tiszteletet és emiatt nem is kapod vissza és így ne is várd! Lehetsz őszinte nem kell mindig folyton kedvesnek lenni,de igyekezzünk már egymást tisztelni is!
2013. jún. 30. 17:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Other! igen lejött és igen elmondja véleményét ahogy te is itt csak nem mindegy hogy ki mit sugall vele!Míg az enyém pozitív a tied cinikus és ártó!A hozzád hasonlóknak lévén üzentem és ne lepődj meg ha cinikusságodra cinikusan válaszolnak neked és nem becsülnek meg! Nyilván valahol betalált az üzenet örülök hogy célt ért! :)
2013. jún. 30. 17:34
 7/8 The Other ***** válasza:

Ártani nem akartam, cinizmusommal pedig csak le akartam festeni, hogy a célközönség szemében hogyan jelenhetsz meg :)


Szélmalomharc ez a javából, Don Quijote!

2013. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom a helyzetet nem vagyok naív,pontosan tudom milyenek az emberek és ebből volt elegem,nem akarok világot megváltani,de ha már egy ember élete megváltozott ezen már megérte,hiszek a magyarokban és nem tagadom az Istenben is és a szeretet erejében is és azt is tudom belül mindenki lelkiismeretes ha a rendszer más volna,megértem a válaszodat,de nem fogadom el és neked sem szabadna ,nem ered el az orrom, mert kiírtam ezt! Megtettem amit a lelkem mondott!Tudom hogy mindenkinek gondja van ezekkel hiszek az összetartásban is és hiszem az emberek mind mind értékesek,és tiszta szívűek,önzetlenek és hiszek abban is hogy a jó közérzet,öröm mindenkiben ott van körülményektől függetlenül is!
2013. jún. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!