Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó ez a legtöbb pasinak?

Mire jó ez a legtöbb pasinak?

Figyelt kérdés
nem egyszer volt már velem ilyen hogy csapta a szelet egy pasi és mikor leráztam akkor én voltam a szemét k**va meg a csúnya meg minden... azelőtt tetszettem neki hiszen ha nem így lenne nem csapa volna a szelet, de ahogy egy kis szikráját érzik a visszautasításnak már egyből ezzel jönnek...
2013. júl. 1. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb téged hibáztatni, mint bevallani, hogy bennük van a hiba (viselkedés, kinézet, stb).
2013. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Én is ilyen vagyok hogy lekiabálom a csajt, de csak azért mert haragszom rá és ilyenkor megtudnám pofozni amiért nem kellettem neki.

21/F

2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Elég idegesítő lehetsz.
2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2: arra nem gondolsz, hogy esetleg BENNED van a hiba?
2013. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert valakit hibáztatni kell. Én fent vagyok társkeresőn, és amikor visszautasítom a pasikat, egy csomószor megkapom, hogy biztos kamu, és tököm van... 24/N
2013. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülj annak, hogy elutasítottad:D Amúgy azért csinálják, mert egoromboló hatása van, és így akarnak "visszavágni".
2013. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is elhordtak mindennek társkeresőn. Akkor meg szépen megírtam,h érdekes,h eddig tetszettem és akart tőlem valamit,most meg hogy vissza lett utasítva,már egyből undorító dagadt(pedig nem vagyok kövér) k@rva lettem.Ezek után egyből visszavett.
2013. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagylzs ***** válasza:
Ez a "benned van a hiba" hülyeség. Mindenkiben van hiba! Ha két ember nem jön össze, annak nem egy oka van, hanem sok. És lehet hogy az egyik fél önkényesen dönt afelől hogy megszakítja a kapcsolatot (vagy el sem kezdi). Ez a másik félnek kudarc, és számára tényleg könnyebb mást hibáztatni. A hibáztatás nagyon emberi vonás. Hozzáteszem, nem csak a férfiak között vannak akik így viselkednek. És a férfiak között se mindenki. Sőt van olyan korosztály, vagy van olyan társadalmi réteg ami dominánsan nem így viselkedik.
2013. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!