Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb lány miért hajlamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért hajlamos elnézni a helyes pasinak a kirohanásait, trágár beszédet, megcsalást is akár, és egy nem jòl kinézőnek miért nem?

Figyelt kérdés
Két foiskolara is jartam es 6 evig voltam kolis a ket fosulin. 8 Sszobatarsam volt, 5 jokepu es nepszeru volt a lanyok koreben a masik 3 meg nem ilyen volt. Mind a 8 nak volt csaja akkor, van amelyiknek tobb is. De azt vettem eszre hogy ha a 3nem jol kinezo pasi nem nyalta mindig a csaj feneket, vagy felrenezett, vagy csunyat mondott, akkor a lanyok mar rogton ki akartak adni a pasi utjat. De mikor a jol kinezo pasi pl mas csajokkal is tancolt a bnojen kivul a bupiban, akkor hiaba veszet ossze a lany a pasival,par nap mulva mar a csaj visszakonyorogte magat. Tehat ez nem csak egy eset volt, hanem eleg sokszor tapasztaltam fosulin. Mi.az oka ennek? Vagy en latom ezt rosszul?
2012. júl. 7. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Jól látod. A lányok már csak ilyen felszínesek, válogatósak, csak tudnám minek papolnak itt folyton arról, hogy nekik igazából a belső számít, nem is a külső. Csak nevetni tudok ezen. :D
2012. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jol latod. Mert sokszor gondoljuk, hogy a rossz tulajdonsagokon meg valamicsket lehet javitani, de azon nemigen, ha olyan vonasai vannak, hogy ranezni alig birsz.

Mert te kinek viselned el jobban a hisztijet? Ket belsore egyforma csaj eseten, csak az egyik olyan szep, hogy megorulsz tole, a masik meg csunyacska?

Igazsagtalan, de a szepseg feljogosit olyan dolgokra, amit masok nem tehetnek meg. A szepseg fegyver, amivel manipulalhatod az embereket es mindent megkaphatsz anelkul, hogy a kisujjad mozditsd.

2012. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
En igenis imadom a jokepu pasikat es ha van lehetosegem termesztesen a jokeput valasztom, persze azert ha gyerekes meg bunko termeszetesen nem, akkor inkabb ulok egyedul, mintsem egy bunrondaval, akire ranezni nem tudok. Csak az a helyzet, hogy en is szep vagyok, szoval a jokepu pasi sem lacafacazhat velem, ha akar akkor megkuzd ertem es normalisan viselkedik, ha nem teszi mehet a fenebe.
2012. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól látod.
2012. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazságtalan, de ez van. Ahogy a férfiak is lesik a szép lányok kívánságait.
2012. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as, nagy a szád, csak nincs mögötte semmi. Sokszor hallgattam már ezt a lemezt.
2012. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
Forditva is így van, hidd el! Egy átlagos férfinak sokkal jobban kell teperni ha egy nála jobb nőt meg akar tartani. Egy kévésbbé dekoratív lányokkal szemben nagyobb az igény.
2012. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én leszartam mindig,hogy a lány mit néz el nekem meg mit nem.Meg is tehetem pont azért,mert nem vagyok úgymond ronda,de mindig átlagos lányokkal jöttem össze mert ők sokkal aranyosabbak.
2012. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelem van a két fél között nem azon múlik a dolog hogy a pasi jól néz ki vagy sem. Ha nincs szerelem akkor van az amit mpondtál
2012. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!