Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a tipikus miniszoknyás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a tipikus miniszoknyás, agyon szolizott lányok tetszenek a LEGTÖBB pasinak?

Figyelt kérdés

Kezdem azt észre venni, hogy azok a lányok a "kelendőek", akik miniszoknyában, csőtopban, vagy legalább is mélyen dekoltált felsőben, esetleg magassarkúban járnak-kelnek az utcán.

Én női szemmel teljesen egyformának látom ezeket a lányokat.

Sőt úgy gondolom, hogy egy ilyen tipikus "jó csajjal" nem is lehet komolyabb kapcsolatot kialakítani, vagy járni. Biztos jó lehet velük eltölteni egy éjszakát, de SZERINTEM semmi több. Leginkább, hogy a legtöbbjük kis naiv, aki bármit elhisz egy srácnak.

Fiúk! Mi tetszik Nektek az ilyen lányokban?

Kort is írjatok légyszi.


2011. máj. 31. 15:22
1 2 3
 1/22 Smartguy86 ***** válasza:
75%

Savanyú a szőlő? Te miért nem mutatod meg, hogy lehet egy lány egyszerre szép és okos is?? Rajtad áll!


Nem, nem igaz, hogy csak ezek jönnek be mindenkinek. De az igaz, hogy az olyanok nem jönnek be senkinek, akik ezen agyalnak és depressziós stresszgubók lesznek ettől...

2011. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, lehet, hogy kivétel vagyok, de az ilyeneket messzire elkerülöm, szép normális lányokat keresem, úgyhogy ne izgulj, vannak, akiknek nem ők jönnek be :)


20f

2011. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pontnem ezek nem jönnek be, tipikus egy éjszakás ribanc a 95%-a. 19/F
2011. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
pont nem* :D
2011. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi általánosítást egy kérdésben... nem semmi. Csak azért, mert egy lány szeret feltűnően öltözni és jól néz ki nem biztos, hogy ostoba és érzelmi analfabéta. Sőt, nekem az a tapasztalatom, hogy aki jól érzi magát a bőrében, azzal sokkal könnyebben ki lehet jönni, mint aki azon agyal, hogy a másik miért szebb mint ő.
2011. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 bix ***** válasza:
100%

nekem nem tetszenek, kinőttem már az ilyen lányokból, volt egy tombolós időszak (6 éves kapcs vége persze mimás) amikor rájuk utaztam. teljesen korrektül megfogalmaztad amit akartam tőlük. egy két éjszakát és ennyi. ezeket könnyen megkapod, ő is annyit akar kb tőled.


ha beszélgetni, múzeumba menni, megnézni egy jobb színdarabot vagy bármit csinálni ami nem ágygimnasztika... akkor nem ilyen lányt keresek, ahogy most se ilyenek után nézek, és már csak röhögök rajtuk:)

2011. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 bix ***** válasza:
jah 25 f
2011. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert szexyk, de ne szolizzon, azt nem szeretem.

21f

2011. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Csatlakozom 15:24-hez.

Az egy dolog, hogy feltűnőbbek azok a lányok akik mindent kiraknak de azért az távolról sem minden.

Aki komolyabb kapcsolatot akar az nem kirakatbabák közt keresgél

2011. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Meg fogsz lepődni, de az ilyen szerinted tucat csajok között is vannak értelmes lányok. Olyanok, akikkel hosszabb távra is lehet tervezni. Sok közöttük az a tipus is amire te gondolsz, de azért általánosítani nem szép dolog. Hogy mi tetszik bennük? Az agyonszolizott bőr az nyilván nem tetszik, de a szép, ízlésesen barna ápolt bőr annál inkább. Miniszoknyát vesznek mert szép formás a lábuk, a fenekük és ez tetszik nekünk. De mind mind ez csak a külső, ami arra elég, hogy ágyba akarjuk vinni őket. És ha ehhez nem társul értelem, humor, emberség, akkor ennyibe is marad részünkről.
2011. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!