Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek erkölcsileg...

Szerintetek erkölcsileg mennyire fogadható el az, hogy egy olyan embert tartok lelki terrorba aki korábban könyörtelenül bántott mindenkit?

Figyelt kérdés
és rengeteg sérülést okozott másoknak. De már nagyon megváltozott amióta megismert engem, már szinte nem szól senkihez, csak mellettem jön mindig. Már annyiszor szóltam rá meg aláztam be mások előtt, hogy szinte nélkülem nem csinál semmit! Szerintetek ezt meddig húzhatom anélkül, hogy elpattanna nála a húr?

2013. júl. 2. 00:26
 1/7 anonim válasza:
Tönkreteszed ahelyett hogy segítenél rajta és másokon. Miért tartod terrorban? És miért akarod tovább húzni?
2013. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogom rávágni, hogy jól csinálod. Ha tényleg olyan szаr alak volt, mint amilyennek leírtad, és tényleg olyan mértékben, akkor azt mondom, hogy lehet, hogy megérdemli a sorsát. Viszont azt, hogy emberileg elfogadható-e, amit teszel, nem fogok igent mondani.
2013. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye köcsög vagy, és ezt vedd sértésnek! Elfogadható-e? Jó hogy nem azon agyalaz itt, hogy erkölcsileg helyes-e megölni a veled szembe jövő első embert! Sötét rühes kutya! Ja nem, a kutya az legalább kedves, és 100% hogy okosabb nálad!
2013. júl. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyetértek az előző kommentelővel. Bár nem túl intelligens módon fejezte ki magát. Ugyan olyan szemét alak vagy mint az akit terrorban tartasz. Hagyd békén mert hozzád is fog jönni egy hozzád hasonló aki megvédi azt akit te most terrorizálsz.
2013. júl. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki régen könyörtelenül bántott mindenkit, azt fix, hogy nem fogod szótlan pincsikutyává változtatni.

Szal sztem cseppet túlzol...

2013. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza egy kicsi a stílusodból te barom! Lelki terrorban tartassz valakit? És azt kérdezed ez helye e? Hülye nyomorék vagy!
2013. júl. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abba gondolj bele, ha ez az ember újra olyan lesz mint régen! Akkor olyan lelki terrorban leszel! Mert nem csak neked tud fájni, az ha megaláznak! Erre a helyzetre a helyes mondás: Az úgy kezdődött, hogy ő visszaütött!
2013. júl. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!