Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már közületek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már közületek olyan aki mély ponton volt, anyagilag erkölcsileg és sikerült talpra állni, illetve hogyan érték el?

Figyelt kérdés

Nemcsak válásra gondolok,munkahely ,magán élet vagy a kettő együtt .

Pl. Valaki elvesztette a munkahelyét ,párja elhagyta,mélypontra jutott de sikerült kilábalnia és egyenesbe jöttek a dolgok vagy még jobb lett az élete.



2013. máj. 11. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen:)
2013. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem jó 3 éve hagyott el az exférjem 10 év után - akiért tűzbe tettem volna kezem. Lelépett egy szintén házas kolléganővel. Egyedül maradtam kislányommal, teljesen kiforgattak mindenemből, egy jól felépített hónapok alatt kidolgozott csapdába estem. Utcára kerültem majdnem!!! Viszont mikor a gyereket is elakarták elvenni tőlem akkor az akkora erőt adott és harcoltam a bíróságon sorra pert nyertem...közben állás nélkül is maradtam! Nagyon kemény időszak volt csont bőr voltam. Aztán lekopogom, egy éve rámtalált a nagy Ő, ilyen boldogságot még sosem éreztem. Állásom továbbra sincsen, jelenleg tanulok...anyagi nehézségem mégsincs...más lett mindenhez a hozzáállásom...boldog vagyok, nyugodt és kiegyensúlyozott. Júniusban lesz az esküvőnk! Csak légy erős, türelmes és BÍZZ minden jóban és MAGADBAN!
2013. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 Ment a zöldkéz neked, és mellé egy csomó jó kívánság a jővőddel kapcsolatban:)
2013. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Végre teherbe estem, az 5. hónapban a férjemet kirúgták, szülés után nem sokkal anyósom autóbalesetben részlegesen lebénult. A lakásunkat nem tudtuk sem eladni, sem kiadni. Anyóshoz költöztünk, ellátam a babát, gondoztam őt, ápoltam a férjem lelkét. Amikor 6 hónapos volt a baba visszamentem dolgozni, férjem elkezdett inni, minden otthoni dolog is rám maradt. Szörnyű 1 év volt.

Férjem végül letette az italt, anyósomnál használt egy kezelés, engem előléptettek és a lakást is sikerült eladni.


Ennek 5 éve. A férjem 2 évig járt az AA-ba, közben talált munkát, elvégzett egy tanfolyamot. Anyósom szinte teljesen rendbe jött, azóta is próbál minket kárpótolni, rengeteget segít.

Megszületett a 2. babánk, van megtakarításunk, vele már itthon leszek legalább 2 évet.

2013. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó hallani hogy vannak ilyen jó példák is!Ilyenkor ez erőt ad nekem!:)

Én úgy érzem mindenki cserben hagyott,nincs senkim,magányos lettem egyedül csak anyukám ra számíthatok.

Remélem hogy nálam is bekövetkezik egy pozitív változás,és a gondok megoldódnak.

Nektek pedig szívből kívánok még boldogabb szeretet teljes életet!:)

2013. máj. 11. 15:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöldkéz tőlem is .
2013. máj. 11. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
15 éve rokkant lettem, leszázalékoltak, mankót, tolókocsit vízionáltak nekem a dokik. Elvátlam, hátrahagytam minden földi javamat, csak egy tetemes mínuszt mutató folyószámlát hoztam magammmal. Az új párommal vidékre költöztünk egy romhalmazba, de rendbe tettük. Bio termelést folytattunk, azt is ettünk, kidobátuk a "gyógyszereket" meggyógyultunk, és 50-en felül végre boldogok vagyunk.
2013. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!