Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni, ha egy...

Mit tudok tenni, ha egy ember, akivel együtt kell élnem, annyira negatív, hogy alig lehet a közelében megmaradnimert húz le mindenkit maga körül?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ebben a helyzetben vagyok én is. Én csak akkor állok szóba vele, ha nagyon muszáj. Én kontaktust sem nagyon váltok vele, pl. ha egy helységben vagyunk, nem is nézek rá, mintha ott sem lenne, vagy ha aznap először látom(leggyakrabban hazajön munkából), csak annyit mondok hogy "Csá!", aztán vége a kommunikációmnak az irányába. Ha próbál beszélgetni velem, rövid válaszokkal rövidre zárom a beszélgetést. Amint lehet, költözök el, és többet nem fog látni engem. Ha te nem tudsz még elköltözni, akkor próbálj meg minél kevesebbet otthon lenni, legyél barátokkal, menj el programokra stb.

Kitartást!

2013. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Jó tudni,hogy más is van ilyen helyzetben.
2013. júl. 3. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát kerüld el a kontaktust,amennyit csak eltudsz!
2013. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!