Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a negatív tulajdonsága,...

Mi az a negatív tulajdonsága, felfogása, viselkedése a párodnak, amivel együtt tudsz élni, elfogadtad, de épp hogy? Ill. a párok tényleg szinte napi szinten tartják a kapcsolatot a szüleikkel?

Figyelt kérdés

Most jövök rá lassan arra, hogy a párom hazudott magáról, és eddig, egy éven át, csupán egy álarcot láttam belőle, amit a szülei kedvéért talált ki. Mióta együtt élünk, és ezt levetette, nagyon megdöbbentem, és most nem tudom, hogy érdemes-e még mellette maradnom, vagy sem, ezért e kérdés.

Talán segítene a döntésben, ha tudnám, mi az a határ, amiben hosszú távon együtt tudnak élni az emberek.


Köszönöm a segítséget!


2013. jún. 23. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor ne maradj vele.
2013. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam egy Buddha-idézetet,amely szerint a fájdalom elkerülhetetlen,a szenvedés választható.Ha valamivel kapcsolatosan úgy érzed,hogy neked azt az adott dolgot el kell viselned,tűrnód kell,ott a háttérben hiányzik a boldogság.
2013. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!