Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal menses után 1 nappal...

Párommal menses után 1 nappal vultunk együtt meg még utánna is. Azóta eltelt 17 nap 2 tesztem is negatív. Nem jött össze?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha a teszt negatív akkor te is tudod a választ de szerintem 1 hét múlva tesztelj még egyet
2013. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ha nem jön meg majd akkor , reménykedtem benne
2013. júl. 3. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek, akkor igyekezzetek nagyjából peteérés idejére időzíteni az együttlétet, ez általában szabályos ciklus esetén nem a vérzés után közvetlenül van, hanem kicsit később.
2013. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor tesztelj mikorra nem várod.HAmarabb fölösleges.
2013. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nehéz mert a párom hétvéhgente jár haza ugy dolgozik...
2013. júl. 3. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
elvileg mensi után rögtön nincs peteérés, figyled maagd vagy mérd a hőt, használj ovu tesztet és akkor megtudod mikor van ovud.
2013. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes. És az is, hogy már túl vagy a peteérésen.

Használj ovulációs tesztet. És ha kell, utazz le a párodhoz a megfelelő időben ;)

2013. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!