Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kényszeres semmittevésben...

Kényszeres semmittevésben szenvedek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmit csinálni,nem érdekel a jővő,nincsenek céljaim/vágyaim. Nem izgat semmi. Miért van ez? 17/L
2013. júl. 4. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy depressziós ?
2013. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen néha rám is rám tör.

Az a baj, hogy ha elkezdődik, akkor nincs semmi ami kizökkentsen.


Először apró célokat tűzz ki magad elé.

Olyanokat amiben örömödet is leled.

Pl. de jó lenne új rucikat venni!

Vagy a barátokkal leruccani a Balcsira!


De nincs rá pénzed, ezért vállalsz diákmunkát.


Vagy ha van pénzed akkor még jobb.

Esetleg egy régi vágyad valósítsd meg.

Saját kutya, egy jogsi, vagy bármi olyasmi ami nem kényszer.


Aztán gondolkodj, hogy jövőre itt az érettségi, hova is szeretnél továbbtanulni?

2013. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az én 17 éves fiú vagyok majdnem 18 és még nekem sincsenek terveim hisz még van egy év középsuliból plusz úgyse nagyon van mit csinálni én nem is izgatom magam ezen azt mondom hogy lusta vagyok aztán annyi!
2013. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ez szerintem nem egészséges! a kortársaim buliznak,nyaralnak,nyelvvizsgáznak,dolgoznak stb.vannak céljaik nem csak a továbbtanulás terén,nekemm elég lenne ha lenne kisebb célom pl. de szeretnék egy ruhát..de nemérzek magamban semmit..csak alvás,evés,szarás és ennyi..ez nagyon szánalmas ugye jól gondolom? nem érzek szégyent se nagyon..egyszerűen semmi se érdekel
2013. júl. 4. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:
De mi az a semmi?Én pl csak nagyon ritkán megyek bulizni haverokkal plusz nyaranta egy hét nyaralás velük Balcsin és ezek amik kikapcsolnak sose foglalkozok továbbtanulással vagy vizsgákkal!
2013. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
+ szex,egyfiúval tartom a kapcsolatot ő szokta ápolgatni a megcsömörlött lelkemet na meg mást is..mint vmi ízeltlábú sőt amőba csak tengődök az árral
2013. júl. 4. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szánalmas. Inkább azok az emberek szánalmasak, akik megpróbálják bemesélni maguknak, hogy van értelme annak amit csinálnak. Én is hasonlóan látom a világot, de kidolgoztam magamnak egy egész jó kis modellt amiben azokat a tevékenységeket gyűjtöttem össze amiket szeretek csinálni. Aztán elkezdtem azon gondolkodni, hogyan is érhetem el ezeket. És máris lettek céljaim és terveim:) Egyébként, ha van kedved nyugodtan rám írhatsz F/21
2013. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!