Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hiszem, a parom kenyszeres...

Azt hiszem, a parom kenyszeres evo. Volt valaki hasonlo helyzetben? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hihetetlen mennyisegu etelt eszik, mindent mindennel ossze-vissza, meg akkor is, ha allitasa szerint nem ehes. Gyorsan is eszik, nezni is rossz. Kepes rosszulletig enni magat. Minden penzunk etelre megy. Elolem is megeszi az utolsot is. En ugy latom, mikor enni kezd, eltunik az onkontroll. Ez vajon kenyszeres eves? Mit lehet tenni?
2013. jún. 11. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szxeljetek többet. akkor másfelé terelödik a gondolata...
2013. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

farkasétvágy farkasgyomor

önkéntelenül eszik ezt orvoshoz kell vinni pszchiiáterhez és egyéb orvosokhoz mert túleheti magát

2013. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

azért nem kell oda menni.. én is ilyen voltam és fogytam 30kilót.. csak rá kell magát vennie hogy ne egyen ha unatkozik.. azelőtt majdnem 90kiló voltam.. most 53 (160centihez)

csak tereld el a figyelmét és ne legyen otthon anyni kaja hanem több zöldség meg gyümölcs vagy csak cseréld le pl a joghurtot, kenyeret, sajtot kevesebb kalóriásra nem fogja észre venni mert az íze (legalábbis nekem) ugyan olyan és pl olivaolaj étolaj helyett.. kicsit drágább de megéri

2013. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem elhizott egyaltalan. A problema az, hogy anyagilag nem birjuk a napi etkezeseit. Fizikai munkat vegez, de ez szerintem akkor is sok. Reggel meg az agyban eszik par fankot, kekszet. Munkaba visz egy zacsko virslit (650 g), csaszarszalonnaval, kenyerrel, uborkaval. Ha hazajon, eszik levest, a masodikhoz (pl. 6-8 csirkecomb krumplival, salataval) eszik meg kenyeret, csaszarszalonnat, zsiros kenyeret. Utana eszik valami nassolnivalot, mondjuk 4-5-6 fankot, 5 joghurtot, 3 banant, 2 tabla csokit. Ejjel is felkel, van hogy ejjel 1-kor, 2-kor, es eszik edesseget. Nekem etelallergiaim vannak, nem sok fajta etelt eszek meg. Epp ebedeltem, meghagytam egy adagot magamnak estere meg, tudta, hogy nincs itthon tobb belole es semmi masbol, amit megehetek, megis megette. Ahogy a szojas cuccaimat, amiket en beosztok, mert nem olcsoak. De pl. csak azert evett meg egy doboz szetragos c-vitamin tablettat 2 nap alatt, mert finom.
2013. jún. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!