Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt lányok akiknek...

Vannak itt lányok akiknek bejönnek az ilyen viselkedésű fiúk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok komolyan venni semmit sem. Ez baj? Mindig dől belőlem a hülyeség és mindig mindenből viccet csinálok.

2013. júl. 6. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég nagy baj. Meg kéne egy kicsit komolyodnod. Mondjuk én nem vagyok ez a humoros típus. Nem tudnám elviselni ha valaki egész nap nyomná a hülyeséget.

De amúgy tuti vannak olyanok akik ezt szeretik.

2013. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én eltudnám viselni :) Én is ilyen vagyok de azért nem csinálok minden olyan dologból poént amiről úgy gondolom komolyan kell venni :D
2013. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy szintig nagyon is jó, én ezt várom egy pasitól, hogy legyen humora. DE..ha semmit nem tudsz komolyan venni, hogy vehetnének téged is komolyan? Megmaradsz az emberek szemében kölyöknek, aki nem képes felnőni. Szóval aranyközépút kedves, és minden rendben lesz :) Egyébként hány éves vagy?
2013. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
13,5 de am azért ilyen ,hogy haláleset nem viccelek meg a kapcsolatokkal szemben is normálisan viszonyulok
2013. júl. 6. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Uhh, nagyon fiatal vagy még, ebben a korban a fiúkák még iszonyat éretlenek, így nem lógsz ki a sorból. Viszont 18 éves kor körül nem árt a komolyságot is bevonni az életbe.
2013. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De kilógok mert csak guti meg én vagyunk ilyenek többiek ilyen dedós izék egyik gyerek még bakugant néz nagyon dedósak mint valami óvodás csoport
2013. júl. 6. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor örülj neki, hogy "érettebb" vagy a többi ismerősödhöz képest. és 13 évesen mit akarsz te a lányoktól?
2013. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én tőlük semmit (1lány kivételXD) ők akarnak engem
2013. júl. 6. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Na akkor ne itt tegyél fel butus kérdéseket hanem szerezd meg azt a lányt:D
2013. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Á már megvan
2013. júl. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!