Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen viselkedésű kolléganőt...

Ilyen viselkedésű kolléganőt ti hogyan kezelnétek? Szerintetek mi a megoldás? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki feltehetően irigy rám. Jóval idősebb nálam és fiatal korom ellenére jóval több mindent elértem, mint ő. Jobban tartom magam, sokat foglalkozom magammal, egészségesen eszem, mozgok, nem dohányzom, ő ennek totálisan az ellentettje. Nyelvtudásom, tájékozottságom kiemelkedő hozzá képest. Régen nagyon jóban voltunk, azonban szépen lassan furán kezdett el viselkedni velem. Elferdítve mesélt rólam történeteket a többi kollégának az én hátrányomra, sokszor kérdezek tőle valamit, de úgy csinál, mintha nem is hallaná. Sok kolléganővel ezt csinálja egyébként, egy idő után, mindenkit kiutál, és ha tudjátok, mi az a mobbing, hát akkor ő generálja az ilyen helyzeteket.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ti hogyan reagálnátok pl. amikor úgy csinál, mintha nem hallotta volna, hogy kérdezem és úgy általában ti hogyan viselkednétek ilyen kollégával?

Köszönöm előre is. :)



2013. máj. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elkerülném. Ha kérdezni akarsz valamit tőle, akkor először a nevét mondd, akkor odafigyel, és csak utána kérdezz, ha látod, hogy figyel.
2013. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Perka válasza:
82%
Valóban nincs más megoldás, mint az, hogy nem foglalkozol vele és kizárod mint környezet károsító hatást. Az ilyen jellemű egyének- mint ahogy te is tapasztaltad- előbb utóbb elkezdik taszítani az őket körülvevőket, és fortyogó irigységükben emésztődnek tovább.(nem véletlenül írtam a körny.károsító hatást)
2013. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
csak saját magának ás alá... ha mindnekit kiutál ő lesz kiutálva. hagyd rá...
2013. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
És ki a mobbing áldozata? Ha rólad pletykál, akkor esetleg te vagy? Csak azért mert "több" vagy nála, vagy mert úgy is viselkedsz? Egyébként ezt a vezetőnek kell elsimítania. Ha a vezetőség nem tud erről, tájékoztatni kell. Rombolja a morált és a hatékonyságot. Amúgy, ha meg akarod védeni magad az általa kreált helyzetekben, úgy teszed ezt okosan, ha közben nem bántod meg őt. Így tudsz fölé emelkedni, és nem a beképzelt stílussal.
2013. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A mobbing áldozata mindig más. Általában nem én vagyok, bár éreztem már magamat is az áldozat szerepében.

Soha nem éreztetem vele, mennyivel jobb vagyok nála, tisztában vagyok vele, hogy ezzel csak rontanék a helyzeten.


A legnagyobb probléma azonban az, hogy a főnökségnek nem tudnánk jelezni a gondot, mert ő a főnök egyetlen bizalmasa, a jobb keze (ez egy kis cég).


Amit eddig írtatok, azok tetszenek, köszönöm. Valóban nem tehetek mást, mint hogy elkerülöm, de azért kénytelen vagyok interakcióba kerülni vele és ezekre a helyzetekre jobb készülni, mert nem akarok sérülni. Próbálok asszertív lenni, talán az segít.


Munkahelyváltáson is gondolkodom, no nem csak a fentiek miatt, de ha megtaláltam az új helyet, készülök egy kis beolvasásra. :)

2013. máj. 23. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!