Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy évvel ezelőtt, házasságom...

Egy évvel ezelőtt, házasságom megromlott, és a munkahelyemen néhány alkalomra összejöttem egy jóképű kollégámmal. Azóta viszonyunk hideg. Hogyan oldjam a feszültséget?

Figyelt kérdés
Fantasztikus volt vele az a néhány hét, de amikor választanom kellett, mégis a férjem mellett döntöttem. Utólag nagyon megbántam, mert házasságunk még rosszabb, valószínűleg már menthetetlen. A kollégámnak azóta van párkapcsolata, viszont velem nagyon hideg. Nem beszélünk, és úgy tesz, mintha mi sem történt volna közöttünk. Én szeretném oldani a feszült kapcsolatot, de ő látszólag nagyon elutasító velem már egy éve... Érthetetlen számomra, hogy hozzám sem szól, mintha félne valamitől. Hogyan nyissak felé? Nem bírom már tovább a szőnyeg alá söpörni a dolgokat.

2013. máj. 26. 12:32
 1/6 anonim válasza:

Nem csoda, hogy ilyen. Attól fél, hogy megint megismétlődik.

Mondjuk, ha van párkapcsolata, akkor ez gondolom esélytelen.

Szerintem a válasz egyszerű, üljetek be valahova és beszéljétek meg, vagy akár a munkahelyen is. :)

2013. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nagyon önérzetesek tudnak lenni, ha egyszer megsérted a férfiasságukat (mégsem őt választottad), örökre képesek bezárkózni. Ne akarj nyitni felé, törődj bele, hogy most már semmi közötök egymáshoz.
2013. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most fordított esetben te a seggedet csapdosnád a földhöz, ha összejönne veled vki, úgy tűnne, hogy minden oké, aztán mégsem őt választanád? Megsértetted. Nyilván nem lesztek többé puszipajtások. Ezt elrontottad - és nehogy azt hidd, hogy ő a hülye, amiért rideg veled...
2013. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azért kellően intelligens emberek nagyvonalúak azzal is, aki megsérti a hiúságukat. Pontosabban felül tudnak emelkedni az ilyen kicsinyes érzelmeken.
2013. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kellően intelligens ember nem hiszem hogy lefekszik egy házas nővel. Mégis mit hitt a muki? :D Aki egyszer félrelép majd pont vele lesz tisztességes?

Nagyon elítélem a kedves kérdezőt, már másodjára kacsingatna ki a házasságából de még mindig nem vetne neki véget... Remélem ezt észrevette a kolléga, észhez tért és ezért nem akar többet még csak tudomást sem venni rólad.

2013. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát először is válj el. Ez mondjuk valószínűleg egy elengedhetetlen lépés ahhoz, hogy egyáltalán bocsánatot tudj tőle kérni.
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!