Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 éves vagyok egy kicsit...

15 éves vagyok egy kicsit gyerekes és komolytalan, hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
15|L

2013. júl. 8. 17:52
 1/10 Froncsi válasza:

Akaraterő.

Ha meg akarsz változni, akkor meg fogsz változni. Figyelj arra, mit mondasz. Ha gyerekesnek tartod, ne mondjad ki. Amúgy nincs szerintem semmi baj azzal, ha 15 évesen még komolytalan vagy. Egy lánytól néha aranyos is

2013. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért baj, ha ilyen vagy? gondolom másoknak akarsz megfelelni, de ez nagy hiba.. nagyon egyszerűen meg lehet ezt változtatni, játszd meg magad, sokáig és egy idő után a felvett tulajdonságok beleivódnak a személyiségedbe.. persze én ezt hülyeségnek tartom, mert az ilyen emberekből mindig egy nagyképű majom lesz, de te tudod, mit szeretnél..
2013. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Mindenképpen legyen önkontrollod. ne mondj ki mindent, ami elsőre eszedbe jut.

Másrészt, ha már tudatában vagy annak, hogy infantilis vagy, akkor az egy jó jel. Akkor biztosan tudsz is változtatni :) Sokan ezt sem ismerik el. Azoknak nem is fog sikerülni ;)

2013. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 32 vagyok és gyerekes, komolytalan HA AZ KELL!!!

Ne légy unalmas, meg begyepesedett robot!

2013. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én pl. 17 éves fiú vagyok.. és Én is gyerekes vagyok. :)

Sőt.. jól is érzem magam a bőrömben ahogy vagyok, bár ez sok embert zavar.. gondolom, Te is ezért szeretnél 'megváltozni'. De tudod mit? Más kedvéért az ég világon NE változtass magadon semmit, ha így érzed jól magad.

Mikor legyünk gyerekek, ha nem most? :))))

2013. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat:)

Utolso nagyon tetszik amit mondtal es igazad van,amugy meg az nem tetszik egyes embereknek hogy hangosan nevetek az utcan meg ilyenek

2013. júl. 8. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Nevess az utcán, ha szeretnél! Orditozzál, ha ahhoz van kedved! :) Én is ezt teszem. Soha az életben ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak. Ami téged boldoggá tesz azt csináld. Az ilyen emberek sokkal szimpibbek.

Lehet, hogy hülyeség amit most mondok, de nem baj! :D Soha ne veszitsd el a benned lévő gyereket. :)

15/L

ui: Énis olyan vagyok, mint te. :)

2013. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedves! :)


Az, hogy hangosan nevetsz az utcán, hát ez van.. ki nem?

Gondolj bele abba, hogy azért zavarja, azokat a bizonyos embereket, mert féltékenyek rád, azért mert ÉLETVIDÁM vagy. Most gondolj bele.: ha őmiattuk változol, akkor mi lesz veled az utcán?! Végig mész tök komor arccal az emberek előtt, hogy még'csak rájuk se nézel?? :)) De'nem ám!!!!! Maradj olyan, amilyen vagy.. más kedvéért ne akarj megváltozni, légy önmagad.. hisz, aki szeret, olyannak szeret amilyen vagy. És azt sose vond kétségbe, hogy 'ÚGY VAGY TÖKÉLETES, AHOGY VAGY'! :))


Szép Estét! (:

2013. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vera25 válasza:
Nem kell megváltoznod,még fiatal vagy.
2013. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd az idő és az élet megnevel
2014. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!