Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim 31éves de nagyon...

A pasim 31éves de nagyon komolytalan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tudunk válaszolni. Mit jelent nálad a komolytalanság? Te írtad azt tegnap, hogy még lakása sincs?
2013. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Dolgozni dolgozik de a fizujából csak hülyeségeket vesz, ahelyett, hogy velem lenne inkább a haverokkal lóg.
2013. jún. 16. 09:46
 3/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem körülötted forog a világ. Mégis mit képzelsz magadról?
2013. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És te mit képzelsz magadról, hogy így nekem állsz????
2013. jún. 16. 09:51
 5/22 Amado atya ***** válasza:
11%

Most már kezdjük érteni, miért is inkább a haverokkal lóg, mint veled.

Köszönjük, Emese.

2013. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

5: :D

Kedves kerdezo, keress helyette egy masikat. Ilyen egyszeru.

2013. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

miért lenne gond, hogy a haverjaival van? ez természetes... legyen inkább antiszociális?

nem értem milyen választ vársz, ha alig írtál valamit erről, ráadásul amit írtál abból az jön le, mintha te egy hercegnő lennél és szerinted minden ami nem rád van költve az hülyeség. (elnézést ha más a helyzet, de tényleg ez jön le nekem)

mi lenne az a hülyeség amit vesz a fizujából?

2013. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezem én: Hány éves vagy? Néhány szituációt ki tudnál nekünk fejteni RÉSZLETESEN?
2013. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit bővebb lére ereszthetted volna a kérdést :)

-hülyeségekre költ

úgy, mint édességre, gyors kajára, focimezre műtárgyakra, játékokra ilyesmi? Netán szerencsejátékra? Mennyit költ ezekre arányosan nézve? Tesz félre valamennyit? Mi a probléma alapvetően ezzel a költekezéssel? Az, hogy nincs tartaléka, vagy betegesen gyűjt dolgokat, mindent megvesz, pedig nem is kell semmit se dob ki... Vagy az zavar inkább, hogy nem rád költ/ha rólad van szó smucig?

-haverokkal lóg

vannak hétvégi vagy hét közben bulik, amikre haverokkal jár és téged nem hív/te nem akarsz menni? Veled úgy nem foglalkozik, hogy alig találkoztok, vagy többre lenne igényed? Neki mondtad már? Haveros bulikra te nem mehetsz?

-más egyéb?

A bátyám is ezt csinálta régen, mikor melózni kezdett, buliba most is jár, van kis súrlódás a párjával, mert ő meg otthonülős típus. Elvannak, de tesómtól sem várható el, hogy ne legyen a haverokkal, szerintem az se helyes ha te meg akarod fosztani az összes velük töltött időtől.

Egyébként te dolgozol, keresel? Arányosan nem költesz ugyanannyit/többet samponra, tus és habfürdőkre, sminkre krémekre egyéb gezemicékre, táskákra, cipőkre, 75%os leértékelt ruhákra? :) Csak kérdés, ne vedd a lelkedre, csak arra akarok rámutatni, hogy a nőknek és férfiaknak is vannak dolgaik, amikre költenek, pedig nem feltétlen van szükségük rá.

2013. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mire költ: Hülye számítógépes játékokra, napszemüvegekre amiket sosem hord, 10000 forintos parfümökre, cigire. Kaját azt nekem kell venni mert neki nincs rá pénze.
2013. jún. 16. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!