Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom azzal nyaggat, hogy...

A barátom azzal nyaggat, hogy tornázzak, mert "elkezdett lógni a bőröm és semmi izmom". Tornázni kezdtem (bár lusta vagyok nagyon), erre kiakadt, hogy kinek akarok mégis tetszeni, mert biztos nem neki. Megoldás van erre?

Figyelt kérdés
féltékenység
2013. júl. 9. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs :D Nagy baj, az agybaj :DDD
2013. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is, kár hogy őt erről nehezebb meggyőzni..
2013. júl. 9. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Először azt hitte, hogy jobban fog szeretni, ha kevésbé "fog lógni a bőrőd"...

Erre kiderült, hogy mégsem szeret eléggé...

2013. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy 170 magas vagyok és 49 kg. Nem kedveskedni akart, hanem maximalista és szerinte ha lehetne 100%osan tökéletes testem miért érném be a kevesebbel..
2013. júl. 9. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem téged szeret, hanem saját magát. Élvezeti cikk vagy a számára, egy tárgy, ami akkor felel csak meg, ha tökéletes. Nem értem, minek vagy vele? Nem fog megváltozni, te viszont egyre inkább elveszíted önmagad. Megöregszel, mert az is törvényszerű, ugye, és akkor majd keres egy fiatalabb, tökéletesebb nőt, aztán egyik napról a másikra kiadja az utad. Biztos találnál olyan férfit, aki akkor is becsülne és szeretne, ha lógna a bőröd.
2013. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös. Az én férjem is megmondja, hogy most már tornáznom kéne, mert rámférne (ő így fogalmaz) :) Szerintem ebben nincs semmi, inkább őszinte és megmondja, ha valami nem tetszik neki bennem. Az a furi, hogyha ezek után féltékenykedne. :D Na mindegy.

Szerintem az a megoldás, hogy el kell vele menni sportolni, és akkor rájön, hogy nem másnak akarsz tetszeni, hanem neki. Vagy bugyiba kell neki lenyomni a RR tornát :)

2013. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azzal még nem is lenne baj, hogy szól, egy ki mozgás senkinek se árt szerintem sem. De az már nincs rendben, hogy mikor végre meg mozdulok, akkor átmegy féltékenybe.
2013. júl. 9. 21:57
 8/9 anonim válasza:
Szerintem, ha valakinek ilyet mond a párja, nem is szereti, csak azt szereti amit lát bennetek. Ha Ti mondanátok ilyet a párotoknak mi lenne a reakciója? Erre mért nem gondoltok? Utána meg megy a sírás, hogy így-úgy beszél/bánik velem... Meg, azt érzem,hogy már nem szeret... stb szövegek. Lehet le fognak pontozni. A kérdezőnek válaszolva az a megoldás szerintem , hogy ott hagyod. Előbb utóbb ott hagynád, vagy ő téged.
2013. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az még mindig elfogadható, ha a párunk finoman szól, hogy egy picit mintha kezdenénk eltunyulni. Rengeteg fölösleges körtől megkímélhet egy ilyen beszélgetés, például nem kell itt kérdéseket feltenni, mert ő közli, hogy van baja és mi az. Ezt lehet teljesen normálisan is csinálni, szüleim nyilván nem szólnának, barátnők se hiszem, hogy mondanának ilyet, hogy szerintem tornázz, mert lóg a bőröd, annyira nincs semmi izmod. Szóval maradt a társ, aki ezt bevállalja. Ismétlem, ez szerintem rendben van, persze sok múlik a tálaláson. Viszont az, hogy nyaggat, majd elborul az agya és mintha amnéziás lenne eszébe nem jut, hogy azért kezdtem végre tornázni, mert ő már egy jó ideje nyaggat és nyár van, most én is jobban észrevettem, hogy tényleg rám férne egy icipici torna, majd nekem esik, hogy biztos van valaki kiszemeltem és az ő kedvéért kezdtem el mozogni, ez már elég bajos. Csak ezért mert szólt, hogy kis torna elférne még nem hagynám ott. De hülyének se nézzen már, azt csinálom amit szeretett volna és ezért lettem gyanús neki.
2013. júl. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!