Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Moziba megyek holnap de nem...

Moziba megyek holnap de nem tudom hogy mit egyek közbe mert kukoricát nem akarok de gondolom mégis csak megkívánnám ha a közelembe mindenki azt enné. Szerintetek mit egyek?

Figyelt kérdés

ja és persze majd vizet iszok

L/18



2013. jún. 5. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
muszáj moziban enni?
2013. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak gondoltam úgyis megkívánnám
2013. jún. 5. 13:24
 3/18 anonim válasza:
31%
Komolyan ez a legnagyobb problémád? :D Jó neked! :D
2013. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
bocs hogy megkérdeztem nem is tudom hogy képzeltem..
2013. jún. 5. 13:30
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
töltsd le a filmet
2013. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Úgy tudom a moziba nem nagyon lehet bevinni semmit, csak amit ott veszel. Szóval szerintem ha nagyon megkívánod egyél egy pár szemet (de tényleg ne egy dobozzal). A fogyókúra alapja a mértékletesség, néha beleférnek ilyesmik is, de csak mértékkel.
2013. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Vigyél magaddal gyümölcsöt. Esetleg valami magot kisebb mennyiségben. A pattogatott kukoricával az a baj, hogy sós és bizony eteti magát. A legjobb megállni, hogy neme gyél belőle, mert utánna még nehezebb. Vagy fogd fel úgy, hogy ezt most megengedheted magadnak... de ne essél túlzásba, és ez az egyetlen alkalom. :)
2013. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Vigyél kalbászt, szalonnát és zöldséget.


Én volt hogy moziba csirke-rizzsel ültem be. Azóta nemigen eszem rizst de a lényeg, hogy vigyél saját tápot.

2013. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem fognak megmotozni, bármit bevihetsz magaddal. Találékonyság!
2013. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

-Almachips (szárított alma)- 3 almából készül és kb 150 kcal van egy zacsiban, ennyi szerintem simán belefér :)

-szeletelt alma

-szeltelt répa

2013. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!