Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok rendesen kommunikáln...

Nem tudok rendesen kommunikálni, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jól ki tudtam magamat fejezni,ha vitába keveredtem például, mindig megtudtam védeni a magam igazát, most meg ha tudom hogy nekem van igazam akkor sem tudom megvédeni a saját véleményemet, és régen tökjó közösségi ember voltam,folyton beszéltem és tök sokan megkedveltek, mostanában pedig csak csodálkoznak hogy mi történhetett velem mert általában csöndben vagyok mert nem tudok mit mondani :( esetleg léteznek ilyen kommunikációs gyakorlatok? vagy mit tudnék tenni?
2013. júl. 9. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele, bár én direkt maradok a háttérbe, mert kevésbbé érdekelnek az emberek, viszont szerintem az önbizalmad hiánya inkább lehet az oka, mint a kommunikációs képességeidé, gondolom nem hiszel annyira önmagadban stb...
2013. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is lehet mert valami megváltozott.Vagy a környezetedben,vagy ért téged egy olyan törés vagy átéltél valamit ami így hatott rád.De ezt te tudod hogy mi történt??
2013. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen sajnos nincsen valami nagy önbizalmam...és rettentően zavar hogy mit gondolnak rólam az emberek, és olyan mintha azért nem tudnék megszólalni mert zavarban vagyok és ez elveszi a figyelmemet és nem tudok rendesen odafigyelni..

változás annyi történt hogy nem nagyon járok közösségekben meg sokat vagyok egyedül, de van barátnőm akivel jól megvagyok, de rajta kívül nem nagyon vannak barátaim.

amúgy 17/F

2013. júl. 9. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Ne aggódj majd kinövöd.Csak annyi a gondod hogy éretlen fejletlen a személyiséged de amint rájössz arra hogy ki vagy te és (ezáltal jobb ember ismerő is leszel) kik a többiek megérik a személyiséged már semmi ilyesmi nem fog gondot okozni.Ehhez kell idő,rajtad múlik csak hogy mennyi.
2013. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom neharagudj ezzel nem teljessen értek egyet :D Mivel azér nem nagyon lógok korombeliekkel mert mindegyik cigizik meg piál én meg úgyérzem hog éretteb vagyok annál és inkább nem megyek bele hülyeségekbe meg stb. :D deazért felpontoztalak xd
2013. júl. 10. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja értem már.Figyelj a kamaszkor arról szól hogy változol és próbálkozol sok fajta ideával próbálsz meg azonosulni és így jössz rá hogy melyik való hozzád leginkább.Néha kell csinálnunk őrültségeket is hogy éljünk igazán,és tapasztalatokat szerezzünk hiszen CSAK emberek vagyunk.Hibázunk.Meg fogod szokni az egyedüllétet és az rossz hatással lesz a jövődre.A kapcsolatok a legfontosabb dolgok az életben.És egymástól tanulunk ne mellékesen.Én biztatnálak téged hogy barátkozz.
2013. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 clown1234 válasza:
49%

Sose leszel jobb, se rosszabb, soha, senkinél!


Attól tartod magad érettebbnek, hogy nem cigizel és nem iszol? A fiatalság részben erről szól. Ha meg felnőtt leszel belekóstolsz egyszer egy buliba, akkor már nem teheted meg amiket most megtehetnél.. Gyerekek és család mellett.. Gondolkozz el egy picit ezen.

2014. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fúú de régen írtam ezt ki... mintha nem is én írtam volna :)


Egyébként nem azért tartom magam érettebbnek, hanem teljesen más az érdeklődési köröm.Amíg a többiek ilyen nyakig kivágott v pólókban járkálnak diszkóba én szívesebben húzok inget és beülök egy blues klubba :)

De persze nem azért mondom mert elítélem őket csak más az érdeklődési köröm.

2014. júl. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!