Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm megírta...

Az egyik barátnőm megírta hogy nem szereti azt a bandát amit én nagyon imádok, erre rendesen kiakadtam vagy a barátnőm volt bunkó?

Figyelt kérdés

Van egy banda amit nagyon szeretek és mondta a barátnőm hogy ő nem anyira szereti..küldtem neki egy linket róluk amint épp techno-san énekelnek mert tudom hogy a barátnőm szereti a techno-t.

Erre írta hogy:hová sz@rjak?

Nagyon mérges lettem és majd megakartam folytani :O

Nem tudom mi ütött belém mert sohasem gondolok ilyesmire,hanem elfogadom a barátaim érdeklődési körét!


Most velem van a baj?kérjek tőle bocsánatott?

talán túlságosan szeretem azt a bandát?



#barátnő #sértődés #kedvenc fiú banda
2013. jún. 21. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha megmondta, hogy nem szereti, akkor minek linkelgetsz neki a bandától?


Igazából a barátnőd is bunkón reagált és te sem tartottad tiszteletben, hogy ő ezt nem nem szereti.Lényegében mindketten hibáztatok.

2013. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy bunkó, én ha tudom, hogy valakinek teszik valami, nem ilyen gyökér módon reagálok rá.

Miért kérnél tőle bocsánatot?

Mondjuk engem alapból kiakaszt, ha egy nő/lány rondán beszél, meg ilyen stílusban

2013. jún. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálom, lehettek vagy 11-12 évesek? :D

Nem szereti. Valószínűleg azért mondta, mert nem szereti őket, és nem szeretné hallgatni az ömlengésed, linkeket se kér. Szerintem korrekt azért.

Nem a közös ízlés határoz meg egy barátságot, és óvatosan a rajongással, könnyen szánalmassá válik, és felidegesíti azokat az embereket, akik nem rajonganak a témáért. :D

Kicsit vegyél vissza te is, bocsánatot kérni meg szerintem nem kell senkinek, csak lépjetek túl a dolgon. Most gondold végig... tényleg olyan fontos ezen a hülyeségen rágódni? :)

2013. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindketten lehetnétek egy kicsit több figyelemmel egymás iránt, ez miden emberi kapcsolat alapja. :)
2013. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A barátnőd megírta hogy nem szereti azt a bandát amit te!Ez miért bunkóság?Nem kell mindenkinek ugyan olyannak lennie.Fogadok nála is van olyan valami amit te nem szeretsz...Minek akkor linket küldeni?Jógos volt amit írt, bár lehet hogy nem kellett volna így kifejezni azt amit szeretne, de ha nem szereti akkor nem szereti.Ez nem bunkóság kérdése...
2013. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De szeretném ha nekem is ez lenne a legnagyobb problémám.. Jesszusom nőjetek már fel! Egy sz@ros bandán összevitatkozni..
2013. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nincs baj azzal hogy egy linket küldtél neki, azzal lenne ha folytonosan linkelgetnél neki annak ellenére hogy ő nem szereti. (habár gondolom,ezek után nem fogsz...) a barátnőd reakciója viszont rendesen bunkó volt :OO

Egyébként bocsi az offért, de megkérdezhetem melyik bandáról van szó??:)

2013. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!