Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék összeszedetebb...

Hogy tudnék összeszedetebb lenni? Sokszor zagyvaságokat beszélek, és főleg az ismerőseimmel nem tudok rendesen kommunikálni. Zavarban vagyok állandóan

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 18:09
 1/2 anonim válasza:
100%
Próbálj meg megfontolt lenni. Gondolkozz mielőtt beszélsz. Inkább számolj magadba. Én is ezekkel a problémákkal küzdök, tehát tudom miről beszélek. Folyamatosan elpirulok és nem tudok beszélni csak makogni. Önbizalom kérdése az egész.
2011. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugye milyen nyomorult érzés?próbálok megfontolt lenni,van amikor sikerül,de amikor lelkileg lent vagyok vagy fáradtabb vagyok nagyon bután viselkedek akaratlanul.És sokszor azt érzem bolondnak néznek emiatt.hogy tudom magam erősiteni lelkileg?
2011. aug. 17. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!