Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem szokott olyan...

Csak nekem szokott olyan érzésem egy régi jó film után, hogy elönt a bizonyítási vágy, hogy úgy érzem nekem is muszáj egy ilyen csodás filmet, amire majd mindenki emlékezni fog?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 02:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha már lett volna ilyesmi kérdés a héten...


Nem hinném, hogy csak te vagy így vele. Mindenkiben benne van az akarás és a vágy arra vonatkozólag, hogy maradjon valami utána.

Én kapcsolatba hoznám azzal, hogy ugye egyszer sem te, sem pedig én nem leszek. Ez elég félelmetes, meghalsz és nem marad utánad semmi. Az ember örökké szeretne élni, de csupán átvitt értelemben. Maradandót alkotni olyan, mint örökké élni.

2013. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiányzik pár állítmány a szövegből.

Egyébként természetes, hogy mindenki szeretne nagyot alkotni, csak általában az a változó, hogy miben?

2013. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a régi filmekről az jut eszembe, hogy milyen b*sz*tt sz*r világban élünk! :D
2013. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bizonyítási vágy igen, de hamar elmúlik.:D
2013. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg olyan is hogy olyan erős/okos/tehetséges stb. legyek mint egy-egy szereplő.
2013. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!