Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 12-13 éves korotok körül...

12-13 éves korotok körül volt, hogy arról álmodoztatok, hogy elrabolna titeket otthonról egy olyasmi banda, mint a Mátrix főszereplői vagy az X-Men-ben a Testvériség és onnantól kezdve nem kéne iskolába járni meg otthon lakni, hanem nekik dolgoznál?

Figyelt kérdés
Én valamiért így voltam, pedig nem bántak otthon rosszul velem vagy ilyenek.

2013. júl. 13. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Roxfortról álmodoztam hasonló korban, nálunk sem voltak problémák, szerintem ez normális ha néha elkalandozol ilyen tájt, ki fogod nőni.

Nagy hatással voltak rád a filmek.

Rám az, ahogy előadták hogy lett a kis átlagos gyerekből egy "másik világban" hatalmas, tiszteletben tartott varázsló.

Talán kicsit azonosultam vele.

2013. júl. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én arrol álmodozok hogy matek óra közben benyitnak a katonák és be kell vonulnom.
2013. júl. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze :)


Alsós koromban épp akkor ment a Sailor Moon sorozat. Én voltam a hold tündér :D Még brossom is volt, hogy át tudjak változni :D

2013. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, én is szoktam ilyenekről ábrándozni, egy nagyon jó, hangulatos könyvnél, filmnél ezek után, én is sokszor azon gondolkozom,, hogy miylen jó lenne, ha én is a főszerplőkhöz tartozhatnék stb.

Nálam ilyen a W.I.T.C.H.-nél volt, Galactik Football-nál, Harry Potternél, Avatar-ná (a mese, nem a fil), X-meneknél, kb ezeknél + néhány regénynél is. Lehet kicsit szánalmas ez, de szerintem ez is hozzá tartozik egy gyerek fejlődéshez.

2013. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok,és még mindig arról álmodozom,hogy eljön értem a vámpír One Direction,és mind az ötükkel fogok lakni. Ez elég bizarul hangzik,de sorry,nem tehetek a fantáziám ellen semmit... Ha ez téged nyugtat,akkor csak álmodozz! Majd egyszer úgy is kinőjük :D Én azért csinálom,mert nem bírom nélkülök,és legalább miközben képzelődök... Mellettem vannak... xx
2013. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Én mostmár arról,hogy egy napon benyit a Waffen SS-és magukkal visznek toborzásra,és kezdődik az mint régen mert már eléggé ideje lenne.Akinek nem tetszik lelehet pontozni...
2013. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én azóta is valami hasonlóra várok. :D

De tényleg. 17/l

2013. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!