Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom agydaganatos és nem...

Virágstál kérdése:

A barátom agydaganatos és nem rég derült ki, ő inkáb elkerül és kimegy németbe, hogy könnyeb legyen nekem. Jól teszi v. gyáva?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mert németbe fogják kezelni?
2013. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most mi van,akkor nem gyógyítható?Mennyi ideje van még,és hány éves?
2013. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segíteni úgysem tudnál, max jajveszékelni, már meg ne sértődj. Hadd döntse már el, hogy az utolsó idejét hol-kivel-mivel tölti. Borzasztó lehet neki felfogni, hogy lassan mindennek vége, ne piszkáld a saját fájdalmaddal. :(
2013. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én biztosan agyon lőném magam, ahogy negatív hatással lenne az életemre. Például ha emiatt fájna a fejem, nem késleltetném az elkerülhetetlent. És nem gyáva vagyok, csupán nem kapaszkodok az életbe, ha tudom, hogy nincs remény.

Ahogy agydaganat nélkül is leléphetett volna, most is joga van hozzá, azt csinál amit akar. Értsd meg, hogy ezzel neked akar jót.

2013. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!