Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet jót az, ha messziről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet jót az, ha messziről elkerül, de közben figyel egy lány?

Figyelt kérdés

Egyszer már (túl) jól éreztük magunkat (bár semmi intim nem volt, de nagyon közel kerültünk egymáshoz), azóta (rögtön másnap) nagyon ügyel, hogy még a suli előtt se kerüljön velem kettesbe. Egy ideig még a társaságokból is elsétált, ha ott voltam, mostanában már nem, de próbáljuk kerülni egymás tekintetét.


Szeret, vagy utál?

van barátja amúgy.


én teljesen depressziós lettem ettől, főleg, hogy a többi fiúval még beszél, meg ki tudja kikkel mászkál el esténként.


De.... valahogy, valamilyen módon, felfoghatom ezt pozitívumnak? Ez érdekelne.


2012. szept. 27. 12:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ha az a viszony ami közöttünk akkor kialakult folytatódik. Valószínűleg kapcsolat lett volna a vége.


De nem értem miért kell ezt így gyökerestűl kitépni, vagy így lejegelni. Nekem rosszul esik és látom rajta, hogy ő is kűzd magával.

2012. szept. 27. 12:21
 2/11 A kérdező kommentje:
Azóta egyszer sem volt velem őszínte, felhúzott magára egy flegma, kicsit hülyepcsa álarcot és eddig csak azon keresztül kommunikáltunk.
2012. szept. 27. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet, mert rájött, hogy nem te kellesz neki.

Hagyd békén Őt.

2012. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mégis figyel, folyton a közelemben van. Néha még be is szólogat..
2012. szept. 27. 12:26
 5/11 anonim ***** válasza:
De...ha van barátja akkor ne csodálkozz ezen.
2012. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem csodálkozom, de hamis érzéseket kelt.

mintha baj lenne velem, pedig pont, hogy túl jó voltam.

Ez összezavar.

2012. szept. 27. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:

a szíve menne hozzád, de az esze visszatartja a barátod miatt. ilyen egyszerű!

A Másnapi viselkedést pedig az magyarázza, h szégyelli magát az előző esti történtekért (gondolom a barátja miatt)

2012. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*barátja, nem barátod
2012. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez egészen biztos? :/


Ilyeneket írt pl:


" mert szerinted az nem elég durva, hogy ojanokat mondasz másoknak hogy majdnem meg voltam neked?


ez meg mi a f.sz ha nem idegesító


undorító


és hazugság


?"


erre amúgy már rákérdezett egyszer....

úgy érzem hibát követtem el vele, hogy válaszoltam rá (hogy sajnálom) mert azóta leszarja a fejem. ez most az utolsó kommunikációnk.

2012. szept. 27. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd a következőt csinálod kiraksz ide egy kérdést egyértelmüen válaszolnak rá aztán azt mondod hogy ááá ez nem igaz mert:xy
2012. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!