Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig elkerül az élet?

Figyelt kérdés
Amikor terhes voltam, vagy megszületett a kislányom, soha nem tologattam együtt más anyukákkal a babakocsit, nekem a 4 év alatt (ekkora a kislányom), nem alakult ki gyerekes anyukákkal baráti kapcsolatom. Ami nagyon fáj, hogy igy a kislányomnak sem volt egy kisláyn ismerőse sem, és azt hiszem, mivel anyának nincs egyetlen barátja sem, neki sem lesz, mert nem tanulja meg, hogyan kell barátkozni. Egyke és egyedül nevelem. Igen, befordult vagok, ez látszik is rajtam, pedig igyekszem, hogy ne legyek az, talán akkor sikerülne. Én már nem tudok barátokat szerezni, itt a játszón már kialakultak a klikkek, egyben sem vagyok benne... A munkahelyemen meg olyan béna vagyok már 6 éve, hogy mindenki leirt és már szóba sem állnak velem. Úgy érzem, a falak egyre magasabbak a fejem felett. És féltem a gyermekemet, hogy ő is elszeparálódik, ő is magányos lesz. Engem még csak-csak felhiv a tesóm, de őt majd ki hivja fel? Mellettem még kommunikálni sem tanul meg olyan jól, akiket barátok vesznek körül... Mindig ilyen magányos maradok?
2013. máj. 10. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért írtak le a kollégáid? Úgy érzed nem végzed jól a munkádat? De akkor nem lennél ott 6 éve. Környezetváltozásra lenne szükséged.
2013. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet. Nem végzem jól a munkámat, sokszor hibázok. Először ügyintézőként kezdtem, aztán mostmár csak adminisztrativ dolgokat biznak rám... Ez lett a karrierem. Azért nem rúgnak ki, mert ez nem az a hely, ahonnan a hülyéket kirugdalják. Ez az egyetlen ilyen hely, ahol még annyit keresek, amennyiből el tudom tartani a kislányomat. Emiatt pedig még jó pár évtized kinéz itt, ahol egy senki vagyok, nehéz szivvel megyek haza, nem élvezem, lenéznek, nem beszélnek velem, kirekesztenek. Jobban mondva, mintha nem is léteznék. Elmennék én, de hová? MEnnyiért? Akkor nem tudom eltartani a lányom!! Ismerkedni itt már nem tudok, hisz senki nem vesz már emberszámba.. Köszönünk, meg ilyesmi, de nnyit rólam. Tudom, én tehetek róla, hogy ilyen béndzsa vagyok, de ilyen helyzetben én már felkötném magam legszivesebben, csak ott a kislány. És akkor egy ilyen lúzer, baráttalan, béndzsa anyja van és lesz.
2013. máj. 10. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy. :( Ezt nem bántásként mondom, hanem ténymegállapítás a részemről. Nincsenek barátaid akikkel beszélgess vagy néha kikapcsolódj? Családod?
2013. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ezt irom, hogy nincsenek. Azért nincsenek, mert ilyen vagyok. És mivel ilyen vagyok, nem is tudok szerezni. Ha lennének, könnyebb lenne, de nincsenek. Nekem már sosem lesznek.
2013. máj. 10. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Én se ismerkedek könnyen tudom milyen... de amikor mélyponton vagyok, mindig találok valakit, aki segít kimászni a gödörből. Bár fogalmam sincs honnan találok hozzá balféket aki meghallgatja a siralmaimat, de mégis valahogy sikerül és utána jobban érzem magam. Még ha nem is oldódott meg a gondom.

Vidéki vagy?

2013. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Városi, de mégis vidéki
2013. máj. 10. 20:59
 7/7 dani900 ***** válasza:

Figyelj, a te és a gyereked életéért is felesz.

Nem fogsz egyik pillanatról a másikra megváltozni, képes vagy rá, de a tudásod nincs meg hozzá. Ezért, ha fontos neked az életed, és a gyerek életét sem akarod megpecsételni, menj el pszichológushoz, ő el tudja mondani, mit tegyél, hogyan változz, és ezáltal, ha jobb ember leszel, jobb példát, és jobb tanítást tudsz átadni a gyereknek, ami fontos.

Csak rajtad áll, mennyit teszel meg magadért, és egy másik ember jövőjéért.

2013. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!