Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A saját dolgainkat vetítjük...

A saját dolgainkat vetítjük ki másokra?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, jóban vagyunk. Mindig célozgat, hogy kövér vagyok. Tudom, hogy van feleslegem, de ő majd 20 kilóval nehezebb nálam, és nem magasabb! Sokkal dagibb, mint én.

Visszaszólok neki, mert már enni sincs kedvem, mikor beszól, h nem biztos, hogy azt meg kellene enned stb.

Ő nem reagál az én "sértésemre", nevet egyet és kész.

Tudom, hogy nem viccből csinálja, mielőtt ezt írnátok.


2013. júl. 15. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne azt akard hogy abba hagyja hanem hogy had mondja annélkül hogy magadra vennéd
2013. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Azért ilyen, mert talált valakit, aki nem tartozik a legvékonyabb emberek közé és mivel ő ducibb ezért ezzel próbálja meg felhívni mások figyelmét arra, hogy "van más kövérebb ember is rajtam kívül" De velem is már sokszor előfordult, hogy ha valakinek volt egy hibája, akkor egyből pl. bennem is keresett.. ezzel nem kell foglalkozni. Mellesleg te is röhöghetsz a beszólásain..
2013. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt velem is el akarták játszani, de nem hagytam magam.

"Megeszed még azt a széket?" és hasonló beszólások után már könyörgött, hogy ne genyózzak vele, mert ez elrontja a népszerűségét (mindenki utálta mint a sz@rt).

És én nem vagyok túlsúlyos, alkatilag nagyobb a mellkasom, amire még edzek is, szerintem nagyon f@$zányosan nézek ki, hamarabb látszik az edzés eredménye az alkatom miatt, mint másoknak.

Csak azért csinálják ezt, hogy elvonják magukról a figyelmet...

2013. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!