Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nezzek egy ember szemebe?

Hogyan nezzek egy ember szemebe?

Figyelt kérdés
Hallo. Szappanoperakban latom hogy az emberek a masik ember szemebe ugy nez hogy szinte masodpercenkent valtogatja vagyis eloszor az egyik szemgolyojaba nez aztan a masikba es mikozben beszelnek. Ez fura nagyon mert en ha kozel altam valakihez es ugy neztem a szemebe akkor mindig csak azegyik szemgolyojaba neztem aztan ha meguntam a masikba de nem valtogattam mert annnyira meg soha nem unatkoztam beszelgetes kozben. VJon ezert valtogatjak a szembe nezest a szineszek mert unatkoznak vagy elvileg valoban igy kellne es igy ajo? Bad nem figyeltem de haehetosegem lesz ujra egy lannyal besuelni akkor megmezem o hogyan csonalja mert tenyleg nem emlekszem mar. Mondom xcsak tvben figyeltem meg de akkor is csak akkor amikor a kamera kozelrol vette a ket szerelmes part. Mondjuk amikor tavolrol latokegy embert nekem beszelbi akkkor a fejet nezem osszhangba nem ey eg szemet csak hanem az egeszet. Szoval nem tuom hog ha kozel vagyoke egy emberhez akkor mijet nezzem vagyis melyik szemet mert egyszerre nem tudok a ket szemebe nezni probaltam mar de sajnos enm megy. Szoval ez lenne a problemM es erre mar nagyon regota kefesem a valaszt igy szeregnem megtudni ti hogyan szoktatok masik szemebe nezni mert erdekelne es irjatok le kerlek tteket hogy ha a szemvaltogatos modszerg szoktatok hasznalni akkor azt tudatosan szoktatok vay ti is unatkozok bezed alatt es azert? Es ez a nezes valtozo marmint kozeli csaladtagoknal is ugyanug szojtatok szembe nezni mint nem kozelikbel vagy nem? Koszonomelor is a valaszokat nagyon varom hovy irjon valaki mert mar tobb eve nem hag nyugodni ez a tema hello

2013. júl. 15. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság ez a váltogatás,én még csak nem is hallottam róla :D Én is mindig csak az egyikbe nézek
2013. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem a filmekben :D Nem értem miért csinálják,biztos igy kell nekik ott. Én kipróbáltam,de nagyon nem jó,pár másodperc után úgy éreztem,h kiesik a szemem,semmi értelmét nem találtam,úgyh én is csak egyik szemébe nézek annak,akivel beszlgetek:)
2013. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jo jo de melyim szemebe? Az a baj hogy amiko beszelek egy csajjal az nem nez mindig a szemembe en meg mindig nezem mikozben beszel.
2013. júl. 15. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
EMber, neked nincs jobb dolgod?
2013. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, melyik szemébe nézel. Az meg tök gáz, ha te folyton bámulod, miközben ő konkrétan szarik rád. Szemezz vele, de úgy nézd, mint Győzike a zebrákat.
2013. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézzél a szeme közé, ahová az indiaiak azt a pontot teszik. Na azzal ölni lehet.
2013. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, jelenleg ez a legnagyobb problémám. Köszi a válaszokat.
2013. júl. 16. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen egyébként én is sokat röhögtem. TV-ben egyértelműen idegesítő, és direkt feszültségkeltés miatt használják.
2013. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!